Ušetříme vám trápení s prodejem

prodáme za vás

Každý člověk se za svůj život setká s tím, že potřebuje nejen nakoupit, ale i prodat nějaké zboží. Potřebujete-li se zbavit již nepotřebných věcí, mohou dobře posloužit ještě někomu jinému. U vás jim možná už služba skončila, ale jinde mohou nadělat mnoho radosti a vy si vyděláte ještě i nějakou tu korunu na nové. Což je určitě ta příjemná část, zvlášť před Vánočními svátky. K méně příjemným však patří nafocení, inzerce, odepisování zájemcům nebo časté zvedání telefonu.

 

Čas jsou peníze – S prodejem se obraťte na nás

 

Kolem prodeje je vždy více práce než kolem samotného nákupu. My vám v této oblasti rádi pomůžeme. Vaše starosti na naši hlavu. Jediné, co musíte udělat je zavolat či napsat nám. Pošleme za vámi kurýra, který k nám věci dopraví a my je ve fotostudiu profesionálně nafotíme i s patřičnými rekvizitami. Takto se zboží prodává téměř samo. Vy už pak jen čekáte až si vaše zboží někdo koupí. Jakmile proběhne obchod, zasíláme vám peníze na účet. Patříme k inovativním společnostem, jež umí zákazníkům šetřit čas a peníze.

 

Udělejte druhým lidem radost.

  

Nečiníme užitečnou službu pouze vám, ale i dalším lidem, kteří si levněji mohou opatřit vysněné zboží. Ať už se jedná o domácí potřeby, sportovní vybavení nebo elektroniku. Máte-li ve své garáži, kůlně nebo na půdě ukryté nepotřebné věci, na které se práší a zabírají vám místo – nabídněte je k prodeji. Nemusí bezúčelně stát a chátrat, ale naopak ještě posloužit. Nápad na zrození tohoto projektu: Prodáme za vás, vznikl díky požadavkům zákazníků, kteří vložili do mého podnikání důvěru. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a nabídkou kompletních služeb. Vám pouze stačí vytřídit zboží označené nálepkou nepotřebné a oslovit nás. O zbytek se už rádi postaráme

prodáme za vás
Prodáme za vás

Napište nám
info@prodamezavas.cz

Zavolejte
+420 737 436 659

www.prodamezavas.cz

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment