Statistický software IBM SPSS vám umožní předvídat

IBM

 

IBM SPSS představuje tým produktů, jež nabízí řešení pro kompletní analytický proces. Zejména se osvědčuje v robustní analytice včetně segmentačních a předpovědních úkolů. Nemusí z vás být věštec – prostřednictvím softwaru SPSS určeném pro prediktivní analýzy lze s vysokou pravděpodobností předvídat budoucí události. Umožní vám to moudře rozhodovat, řešit problémy a vylepšovat hospodářské výsledky.

Revoluce mezi hostingovými službami

Nyní mohou uživatelé pracovat s tímto oblíbeným modulárním nástrojem ve vzdáleném desktopu AppOnFly nacházejícím se v cloudu. Inovativní verze IBM SPSS Standard či IBM SPSS Base je k mání pro uživatele AppOnFly již od září 2015. Společnost Apponfly nabízí svým zákazníkům nejlepší profesionální desktopové aplikace on-line přímo z cloudu za paušální poplatek. Platforma AppOnFly umožňuje uživateli během krátkého okamžiku přístup ke svým aplikacím. Dokonce bez nutnosti stahování nebo instalace, bez ohledu na to, jaký software používá.

Pro práci se softwarem, jako jsou třeba tablety, notebooky, desktopy to bezpochyby znamená revoluci mezi hostingovými službami. Mimo systému IBM SPSS Statistics jsou v AppOnFly k dispozici i jiné softwary špičkové kvality. Jako třeba statistický software NCSS, Microsoft Project, Microsoft Office. To je pouze stručný náhled možností, jež tato nová moderní služba nabízí.

Tým Statistického software IBM SPSS

  • IBM SPSS Modeler – Odhaluje trendy a vzory
  • BM SPSS Data Collection – Získává pohled na postoje a názory lidí
  • IBM SPSS Statistic – Identifikuje trendy a vytváří prognózy

3x analýza Statistického software

  • Analýza zákazníku – Identifikujete ty nejlepší zákazníky. Díky němu odhalíte skryté poznatky v datech zákazníků. Lépe tak budete moci přizpůsobit svou nabídku dle potřeb jednotlivých klientů. Zvýší se vám výnosy za současného snižování nákladů.
  • Analýza provozní – Odhalíte koordinaci i optimalizaci zaměstnanců, procesů a aktivit s ohledem na produktivitu práce a ziskovost.
  • Analýza směřovaná proti podvodům a hrozbám – Kontroluje podnikovou infrastrukturu a odhaluje podivné aktivity. Monitoruje výsledky tak, abyste minimalizovali míru ztráty a případné ohrožení.

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment