Univerzální autopotahy natáhnete na jakékoliv sedadlo, vybírejte ale pečlivě

Potřebujete-li si natáhnout potah do dodávky anebo jen na přední sedadlo u řidiče, pak nemusíte sahat po potazích na míru, ale po levnější variantě, kterou jsou univerzální autopotahy. I mezi těmito chrániči sedadel před ušpiněním, zvířecími chlupy, drobky a dalšími nečistoty se najdou rozdíly. Poradíme vám, jak se mezi textiliemi zorientovat.

Na univerzálních autopotazích ušetříte

Pokud vám ve služebním voze stačí obyčejné potahy, vaše volba je jednoduchá. Autotrika a potahy na jedno sedadlo jsou určeny pro řidiče, kteří jezdí sami a potřebují si ochránit jedno sedadlo. Nákupem více autotrik „do foroty“ můžete auto vybavit pro strýčka Příhodu. Kdo má ale dodávku nebo služební vůz, v němž převáží špinavé nářadí a zablácené boty, jeho volba je jednoduchá. Bohatě si vystačí s nejlevnějšími univerzálními autopotahy pro pětimístná vozidla nebo auta se čtyřmi sedadly. Autopotahy mají zipy, stojí kolem tisícovky a jsou levnou variantou, již lze v případě opotřebení a zničení jednoduše vyměnit za nové. Minimální investice s maximálním ochranným účinkem bude sedadla služební dodávky i užitkového vozu chránit víc než dostatečně.

Škodovky byly zkonstruovány tak, že se na ně i dodnes hodí univerzální autopotahy podle dělení zadních sedadel. V e-shopu je naleznete pod konkrétním typem vašeho auta, na nějž přesně pasují. Buďte obezřetní u tohoto výběru, pokud vlastníte vůz jiné značky, abyste nesplakali nad výdělkem. Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Napište si do obchodu, zda je vámi vybraný autopotah vhodný zrovna na váš automobil a potřebné informace dostanete obratem. Kdo chce potáhnout pouze přední sedadla – například u pick-upu, má jedinečnou možnost vybrat si univerzální autopotah pouze na dvě sedadla.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment