Elektrické grily lze pohodlně používat i doma

Vybíráte nový gril a nevíte, pro jaký se rozhodnout? Určitě doporučujeme před koupí porovnat výhody a nedostatky jednotlivých typů. V posledních letech jsou velmi oblíbené elektrické grily, jelikož je lze používat celoročně a grilovat venku i uvnitř domu. Gril de facto nahrazuje funkce trouby nebo grilovací pánve. Je však mnohem propracovanější a u grilování zajišťuje přátelskou či rodinnou atmosféru.

Jaké výhody mají elektrické grily

Elektrický gril rozhodně můžeme doporučit každému, kdo nevlastní rodinný domek, ale žije pouze v bytě. Jestliže totiž nechcete během horkých letních dní své sousedy obtěžovat nepříjemným kouřem, je takový gril ideálním řešením.

Elektrické grily se stejně pohodlně jako venku dají využívat i vevnitř. Protože léto v Čechách není příliš dlouhé a často během něj panuje i nepříjemné počasí, nebudete s takovým grilem ochuzeni o žádné zážitky. Dá se totiž pořídit i v provedení, u něhož na první pohled jen velmi těžko rozeznáte, čím se pod grilovacím roštem topí.

Vsaďte na kvalitní provedení

Stejně jako zakoupíte levné i drahé tradiční grily na dřevo a dřevěné uhlí, tak pořídíte levnější i dražší elektrické grily. Vyšší cena zde většinou odráží vyšší kvalitu, takže pokud chcete, aby vám gril vydržel sloužit po dlouhá léta, nezdráhejte se do něj investovat. Za cenu přibližně od 8 000 Kč už seženete kvalitní gril, za který se nebudete před svými sousedy ani přáteli stydět.

Doporučujeme zejména grily značky Weber, kdy i ty nejlevnější varianty na trhu mají robustní zpracování. Na výběr máte mezi kompaktními rozměry a řešením s pojízdnou konstrukcí, kterou oceníte především na větším dvorku či na zahradě. Grily jsou zhotovené z kvalitní hliníkové slitiny a ošetřené smaltovaným povrchem. Samozřejmostí jsou také ergonomicky tvarované rukojeti, dostatečný výkon, velká topná spirály, plynulé natavení teploty nebo speciální odnímatelná miska pro šťávu z masa či zeleniny.

Kvalitní grily značky Weber zakoupíte za dobré ceny v e-shopu zahradni-grily-praha.cz.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment