Úniková hra v Praze vám dovolí uniknout ze všední reality

Úniková hra. Tušíte co se pod tímto pojmem skrývá? Jde o týmovou hru, kdy za pomoci hlavolamů a otázek musíte do 60 minut vyřešit případ a uniknout z místnosti ven. Skvělá úniková hra je vhodná pro partu nadšenců, teambuilding pro seznámení či stmelení pracovního kolektivu nebo jen tak únikem z nudného odpoledne.

Úniková hra

Úniková hra v Praze

Jaké má úniková hra v Praze pravidla?

Úniková hra v Praze má velmi jednoduchá pravidla. Je určena pro 2-5 hráčů. K dispozici jsou momentálně dvě herní varianty – stát se můžete na krátkou chvíli Hanebnými pancharty či Dannyho parťáky. Vylepšete hru příslušnými kostýmy a užijete si zábavu. Ke hře vám pomohou dokonalé kulisy, efektní zvuk a důležité artefakty. Důležité je mít důvtip, smysl pro humor a týmového ducha, bez kterého se z místnosti nedostanete. Tempo hry je v různých fázích hry rozličné. Chvíli se táhne, chvíli letí čas jako splašený. Úkoly plníte tak jak jdou za sebou, není možné je přeskakovat, což činí hru velmi zajímavou. Co takhle zkusit okrást majitele kasína jako jeden z Dannyho parťáků? Nudit se nebudete a “exit game” daleko.

hry

Úniková hra v Praze – kam zajít?

Velmi oblíbená úniková hra se dá zahrát v Praze na Václavském náměstí. Důležité je si na určitý termín včas rezervovat volná místa. Místnosti jsou k dispozici dvě a nemuselo by se na vás dostat volné místo.

Herní prostor je vytvořen ve velmi realistických scénách. Příběh má velmi poutavý děj, těšit se můžete na velmi zajímavé otázky. Na každý tým je povoleno maximálně pět hráčů. Poplatek za hru se neodvíjí od počtu hráčů, můžete si tak klidně přijít zahrát i dva. Úniková hra Door Z je určena všem skupinkám i jednotlivcům, kteří se chtějí pobavit, zažít něco nevšedního nebo si vyzkoušet, jaký jsou kolektiv.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment