Trendy kousky, ve kterých zaručeně v davu vyniknete

Přemýšlíte nad tím, jak osvěžit svůj outfit? S novými doplňky Dedoles se budete cítit stylově a trendy. Široký výběr náramků z různých polodrahokamů a originálních kabelek čeká jen na vás. Určité kousky by totiž neměly chybět ani ve vašem šatníku či šperkovnici.

Výjimečná osobnost – výjimečný šperk

Náramky z polodrahokamů vám do života vnesou pozitivismus, ochrání vás před negativní energií a pomohou vám změnit myšlení.

Náramek z ametystu je díky své fialové barvě považován za symbol královské hodnoty. Je univerzální a sluší každému. Ametyst vám přinese více trpělivosti, klidu, míru a harmonie. Jde o ochranný kámen. Pomůže vám lépe snášet stres, noční můry i nedostatek energie. Pokud vás trápí bolesti zad či hlavy, je pro vás tím pravým šperkem.

Sodalit pomáhá logickému myšlení, ruší elektromagnetické vyzařování, přináší harmonii, klid, solidaritu a důvěru. Je skvělý pro týmovou práci.

Černý onyx je univerzálním polodrahokamem, který přistane každému. Dopomůže vám k vytrvalosti. Zabraňuje také konfliktům, odhání nebezpečí a pomůže vám i při uřknutím.

Ekokabelka s propracovaným motivem

Vyzkoušejte ekologickou dámskou kabelku vyrobenou z druhotných surovin, která je také 100% recyklovatelná. Kabelky oplývají mnoha vlastnostmi, mezi kterými zazáří jejich nepromokavost a praktičnost. Jsou vhodné i na těžší nákupy. Navíc rozmanité vzory a designy změní váš outfit k nepoznání. Koupí kabelky tak nejen získáte svébytný kousek, ale pomůžete i životnímu prostředí.

Vysoce praktická dámská peněženka

Dedoles vám nabízí celé spektrum dámských peněženek, díky kterým si zorganizujete karty, mince i papírové peníze. S tou správnou peněženkou můžete dát nepořádku sbohem. Peněženky také upoutají každé oko. Nádherné a různorodé designy uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Můžete si vybírat z abstraktních vzorů, z květovaných či klasických peněženek.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment