Těhotenská móda

Těhotenská móda

Vybrat si šaty v těhotenství není nijak složité, ale ani nemožné. Těhotenská móda vám dává celou řadu možností, jak se obléci stylově i s bříškem.

Jak vybírat těhotenské oblečení

I v těhotenství může žena vypadat krásně a cítit se pohodlně. Je proto vhodné vyhýbat se dráždivým materiálům jako je polyester nebo akryl. S přírodními a jemnými materiály nehrozí, že by se u vás objevila alergická reakce na oblečení.

Nebojte se vrstvit

Zejména u těhotných žen se často stává, že je jim chvíli zima, chvíli až příliš horko. Zejména návaly horka se objeví bez varování a tak je vhodné vybrat si oblečení tak, abychom jej mohli na sebe vrstvit a v případě potřeby jednotlivé kusy svlékat či naopak oblékat. Těhotenské oblečení lze kombinovat trička, s mikinou či svetrem a vestičkou nebo šaty s bolerkem, tuniku a na ni svetřík tak, aby se žena cítila pohodlně.

Těhotenská móda

Těhotenská móda

I v těhotenství lze zachovat svůj styl

I v těhotenství si můžete pořizovat střih i barvy, které jste byla doposud zvyklá nosit. Klidně můžete vyrazit do města v džínech a tričku nebo v perfektně padnoucích šatech. S moderním oblečením navíc můžete vybírat velikost, kterou jste nosila před těhotenstvím. Bavlněné pásy a knoflíčky umožní si oblečení přizpůsobit svému rostoucímu bříšku.

Základ těhotenského šatníku

Ve vašem šatníku by neměly chybět:

  • těhotenská podprsenka
  • těhotenské sukně a kalhoty
  • těhotenské šaty
  • tunika
  • tričko dostatečně zakrývající bříško
  • noční košile pro pohodlí i v noci

V zimě můžete volit legíny i silnější punčochy, které budete nosit pod šaty. Ty nakupujte výhradně v prodejně s těhotenským oblečením. Naopak volný svetr, mikinu či tuniku zakoupíte téměř v každé prodejně s oblečením. Na pováženou pak stojí investice do zimní bundy či kabátu. Nejspíš jej vynosíte jen pár týdnů. Těhotenské oblečení má speciální střih, bude vám držet, jednotlivé kousky se nebudou vyhrnovat a porostou spolu s vaší těhotenskou postavou.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment