Čistička vzduchu zlepší kvalitu vzduchu

Čistý a zdravý vzduch v pohodlí našeho domova

Dříve bylo jednoduché otevřít okno a vpustit tak čistý a zdravý vzduch přímo do našich domovů. Ale dnes tomu tak není. Kvalita vzduchu se v posledních letech dosti zhoršila. To samé platí i u vnitřního vzduchu u nás doma. Můžou za to látky pro lidské oko naprosto neviditelné, např. viry, roztoči, bakterie, alergeny, pyly, a jiné. Čistička vzduchu si však s těmito látkami umí poradit a tím tak zlepšit kvalitu vzduchu.

Čistička vzduchu

Čistička vzduchu

Kdy o čističce vzduchu přemýšlet?

Vysoké nároky na kvalitu vzduchu by v domácnosti měly mít stejnou váhu jako například dostatek tepla nebo světla – obzvláště u alergiků či astmatiků. Znečištěné ovzduší a zápach může ovlivnit pohodlí našeho bydlení a vede tak k různým zdravotním problémům – od bolesti hlavy po závažné alergie, psychické potíže nebo poruchám imunity. Čistička vzduchu se doporučuje i lidem s atopickým ekzémem. Měly by ji zvažovat i rodiny s domácími mazlíčky, které pouštějí chlupy a v neposlední řadě i vášniví kuřáci.

Dokonalé čištění s 99,97 % účinností

Firma Winix je specialistou na trhu v oblasti čistění vzduchu. Vyrábí čističky s nejvyšším výkonem a velmi nízkou hlučností při nízkých nákladech. Své výrobky nabízí ve špičkové kvalitě a nádherném designu. Přístroje obohatí o technologii Plasmawave, která spolehlivě odstraní pachy, alergeny, chemické výpary, a mnohé další, a to na molekulární úrovni. Tato technologie napodobuje přirozený proces čištění vzduchu tak, jak probíhá v přírodě. Nabídka přístrojů je velmi široká. Mezi vybavenost patří například HEPA filtry, plazmový ionizátor vzduchu, automatická signalizace výměny popřípadě údržby filtru, čidlo, které vyhodnocuje kvalitu vzduchu a samozřejmostí je madlo pro snadný přesun.

Zda mít v domácnosti čističku vzduchu se mezi lidmi liší. Jiný názor budou mít obyvatelé v rušných městech oproti lidem žijících na venkově. Čističky vzduchu nejsou pouze pro domácnosti. Mohou se využit i na pracovištích nebo v dalších veřejných prostorech. Chraňme tedy své zdraví.

http://www.winix.cz/

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment