Stavba komínu je hračka

SAMSUNG

Máte v plánu pořídit si krbová kamna? Chcete si příjemného tepla domova užívat každou zimu a přitom ušetřit nemalé peníze za stále se zvyšující ceny energií? V tom případě vás jistě bude zajímat, co samotné realizaci krbových kamen předchází. Ano, nejspíše tušíte správně, že je tím myšlena právě stavba komínu. Ten totiž tvoří základ, pro kvalitní funkčnost „krbovek“ ve vašem domě. Jak se ovšem s takovouto realizací popasovat, co možná nejlépe? Stačí, když oslovíte naše odborníky, kteří vám pomohou jak se samotnou stavbou, tak i následnou instalací krbových kamen.

Řešení realizace u novostaveb

Pokud plánujete realizace komínového systému u novostavby, tak tu realizujeme za pomoci samonosných nerezových systémů komínů, které pochází z dílen zkušených výrobců zvučného jména Schiedel. Díky tomu tak budete mít záruku kvalitní realizace i celé konstrukce, která bude odpovídat všem důležitým aspektům. Tudíž pokud máte v plánu tuto situaci řešit u novostavby, víte na koho se obrátit.

Řešení realizace u starších zástaveb

U starších staveb situace není až tak lehká, ovšem ne nereálná. Před samotným započetím prací je ovšem nutné posouzení stavu stávající komínové soustavy, její technický stav a především také specifické parametry, které dané komíny a kouřovody mají. Po zvážení celé situace již nic nebude bránit v tom, pustit se do stavebních prací.

Dejte stavbě dostatečný čas

Pokud se rozhodnete, že si chcete pořídit krbová kamna, co možná nejdříve, musíte nejprve zajistit vše, co bude obnášet především stavba komínu. Bez něj si totiž v krbových kamnech rozhodně nezatopíte. Doporučujeme vám tedy sjednání realizace krbových kamen načasovat tak, aby byl již v plné síle váš komín. Už při jeho stavbě, si totiž musíte rozmyslet, jak vůbec budou krbová kamna vypadat.

Kompletní otopný systém s dlouholetou zárukou

Našim klientům kromě jiného, nabízíme i kompletní zhotovení jednoho otopného systému. V překladu to znamená, že vám zhotovíme a zrealizujeme jak komínovou soustavu, tak i krbová kamna. Tyto komínové systémy se těší velkému zájmu veřejnosti. Kromě záruky na celý systém jako celek, budete mít také jistotu v tom, že celou montáž nebudou provázet žádné případné kolize.

Profi články
  • 4
    Shares

3 Comments on Stavba komínu je hračka

  1. Ono i když se podívám na montáže jakékoliv firmy, jako například zde. https://r1morava.cz tak to vypadá jednoduše :DDD

Leave a comment