Ohřívače rukou Zippo využijí trampové i pracující v třeskutých mrazech

Nemusí mrznout, až praští, stačí, abyste dlouho stáli na jednom místě, měli noční službu v terénu anebo se pohybovali krajinou na vycházce či při pracovních činnostech. Proto trempové, pochůzkáři, stavební dělníci, myslivci anebo pořádkové služby ocení služby věčného plamene, který hoří v kapse, hřeje a nic nezapálí. Jak je to možné? Značka Zippo není zaměřena pouze na benzinové zapalovače, které se nesfouknou a mají dlouhou výdrž. Výrobce myslel dál než na kuřáky a vandráky a vynalezl ohřívače rukou, jež od zapálení hoří až dvanáct hodin. Povíme si, jak je to možné.

Na jakém principu pracují Zippo ohřívače rukou?

Co se týče designu, tvarově vypadají jako větší Zippo zapalovače. Benzinové ohřívače rukou Zippo mají většinou leštěný povrch. Pyšní se odolnou kovovou konstrukcí, která je spolu s použitým materiálem zárukou bezpečného a prověřeného používání především v náročných podmínkách. Těmi se myslí teploty hluboko pod bodem mrazu, větrné podmínky, chumelenice a podobně. Ohřívačem rukou nepohrnou ani jedinci náchylnější k rychlému prochladnutí a nastydnutí. Pokud podarujete své blízké se sníženou imunitou, kteří se rádi vydávají na procházky se psem i v zimě, benzinovým ohřívačem, určitě nespláčete nad výdělkem.

Jak se ohřívač rukou používá? Nejprve je potřeba přiloženou plnicí nádobku naplnit benzinem do zapalovačů Zippo. Poté se zapálí hořák. Po zapálení při katalytickém procesu v platinovém hořáku bez plamene vzniká teplo. Následně se nasadí víčko, ohřívač rukou se vloží do flísového pouzdra a dá do kapsy. Z té vás bude ohřívat až dvanáct hodin. Budete-li potřebovat delší dobu k zahřívání, opakujte celý proces s doléváním benzinu, atd. Výhodou je, že při zahřívání nevzniká téměř žádný zápach.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment