Difúzní folie Juta Jutadach Super 210 je potřebná pro dokonalou izolaci střechy

Včasnou izolací střechy zabráníte únikům tepla nejen v chladných ročních obdobích. Dokonalé vlastnosti střešní fólie pomáhají kvalitně izolovat střechu, zároveň jsou vítaným a neocenitelným pomocníkem pro ušetření nákladů za energie a otop.

Nenechte si zatékat do činžovního či rodinného domu

Střešní fólie Juta Jutadach Super 210 se pyšní vysokými difúzními vlastnostmi, slouží jako střešní membrána pro nižší sklony střech. Využívá se pro kontakt s bedněním a izolací. Čtyřvrstvý materiál je určen pro bedněné, ale i nebedněné šikmé střešní konstrukce, jež odolají prudkým poryvům větru. Charakteristickou vlastností pro difúzní fólie Juta Jutadach Super 210 je její schopnost odvádět vodní páry. Tím je zvýšena voděodolnost střechy na úplné maximum. Střešní membrána je zároveň vyrobena ze zdravotně nezávadného a recyklovatelného materiálu.

Difúzní fólie Juta Jutadach Super 210 má výhodu v tom, že ji lze položit na střechy s většími vzdálenostmi krokví, ale i jako podbití skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. Membrány se dají využít jako izolace obvodových stěn při zateplování, ovšem stavební objekt musí mít skládaný obvodový plášť. Krytina nesmí být vystavena přímému UV záření, a to ani přes okno, vikýř či prosvětlovací tašku. Jednoduchý systém umožňuje pokládku střešní fólie Juta Jutadach Super 210 na difúzní bednění s využitím spojovacích a těsnících prvků pro dosažení absolutní těsnosti. Délková napojení se provádějí s využitím kontralatí, jež se utěsňují tmelem Jutadach Mastic Super nebo páskou TPK Super. Podrobný návod je ke zhlédnutí na webových stránkách milpe.cz. Díky položení střešní fólie budou zimní večery příjemnější a váš domov útulnější.

Profi články
  • 4
    Shares

2 Comments on Difúzní folie Juta Jutadach Super 210 je potřebná pro dokonalou izolaci střechy

Leave a comment