Pro SMS půjčky nebudete potřebovat ručitele. Jedná se o malé finanční částky

Představte si situaci, kdy nutně potřebujete určitou částku v hotovosti, ale zpozdila se vám výplata. Co teď? Peníze je nutné mít co nejdříve a nechat si půjčovat v bance, i když se jedná o menší částku, by trvalo příliš dlouho, vzhledem k vašim potřebám. Bankovní instituce mohou být velmi nápomocné, pokud se dostanete do větších finančních potíží a potřebujete úvěr na vysokou částku. Zde je ovšem delší proces ověřování bonity daného klienta. Pokud ale chcete úvěr získat rychleji a nejedná se o závratné částky, můžete ušetřit svůj čas i starosti. Jednoduše si pošlete „esemesku.“

Existují různé finanční instituce, které tyto sms půjčky poskytují. Když si u nich budete chtít zažádat o první půjčku (například ve výši 2 000 Kč), stačí zaplatit registrační poplatek (1 Kč) a dále pak přiložit doklad totožnosti spolu s doložením o výši vašich příjmů. Finanční instituce, které poskytují sms půjčky půjčují i v případě, že by vám jiná banka žádost již dříve zamítla. Jedinou podmínkou je to, abyste u této banky nebyli vedení jako dlužník.

Jakmile budete mít v systému u sms půjčky registraci dokončenou, je možno zažádat si o první úvěr. Bohužel není možné čerpat více úvěrů současně. Nejvyšší možnou částkou, o kterou si lze zažádat, je částka 8 000 Kč. Stálým žadatelům, kteří dobře splácí, je poté možné navýšit horní hranici pro rychlé půjčky až na 20 000 Kč.

Půjčky jsou však vyřizovány pouze v pracovní dny a to od 9 hodin do 18 hodin. Toto je dobré mít na paměti, pokud si o půjčku žádáte o víkendu. Ve všední dny budete mít ale žádost vyřízenou během deseti minut a částka může být připsána na váš účet. Výhodou u sms půjčky je to, že není třeba žádné záruky ani ručitele. Může se rovněž stát, že nebudete schopní splácet svůj úvěr včas. V takových situacích se postupuje následovně – zažádáte si o prodloužení splácení úvěru a protože se jedná o malé finanční částky, standardně se prodlužuje pouze o jeden až dva týdny. V krajních případech můžete prodlužovat o třicet dní.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment