Sms půjčka ihned úplně každému ihned

Sháníte půjčku bez složité administrativy a dojíždění za podpisem smlouvy nebo dokládání potvrzení o příjmu. Sms půjčka ihned úplně každému je jedním z řešení. Půjčit si můžete bez kontroly registru dlužníků částky až do 10 000 Kč. O půjčku si zažádáte odesláním jednoduché sms zprávy.

Aukce půjček vám ušetří čas

Chcete-li získat jen menší částku, pak se hodí sms půjčka ihned úplně každému. V případě, že sháníte naopak vyšší částku, pak je lepší variantou využít aukce půjček. Jde o půjčky od soukromých investorů, tzv. peer to peer půjčky. Zpravidla se složí na jednu půjčku více investorů najednou. Chrání tak své portfolio tím, že půjčí více lidem. V případě,že některý ze žadatelů o půjčku ji neuhradí, nepřijde investor o celou částku, kterou investoval.  Získat můžete až 600000 Kč bez jakéhokoliv poplatku předem, s minimem dokumentů. Aukce půjček vystavíte bezplatně po registraci na portále, který peer to peer půjčky zprostředkovává. Administrátor prověří žadatele i investory na dodržování podmínek. Je potřeba mít platný doklad totožnosti, nepůjčí vám pokud máte exekuci nebo jste v insolvenci. Každý registrovaný žadatel je prověřován.

 Srovnání cen plynu pro domácnost pomůže ušetřit

Chcete-li ušetřit na plynu, pak využijte srovnání cen plynu pro domácnost. Díky bezplatnému a nezávislému srovnání vidíte vždy aktuální nabídky konkrétních poskytovatelů plynu.  Srovnání cen plynu pro domácnost vám pomůže ušetřit tisíce korun za rok. Abyste viděli o kolik bude nová nabídka pro vás výhodnější, je potřeba mít u sebe poslední vyúčtování, ze kterého opíšete údaje do formuláře. Následně jej odešlete a za pár minut vám chytrá kalkulačka vygeneruje nejlepší nabídku. Srovnání cen plynu je velmi užitečný nástroj, který je naprosto nezávazný, funguje dvacet čtyři hodin denně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment