Tvorba webových stránek – sám nebo s profesionály?

Tvorba webových stránek s ohledem na vaše potřeby se značně liší. Je rozdíl, zda si pořizujeme webové stránky například za účelem prezentace ručně vyráběných dekorací, nabízení služeb (kadeřnictví, manikúra, pedikúra a další) nebo informativní magazín, který přivede lidi na váš e-shop.

Ovšem všechny spojuje jedno – webové stránky jsou jednak vaší vizitkou, ale rovněž nástrojem pro získání nových zákazníků. Z tohoto důvodu je nesmírně důležité mít stránky pěkné a odlišit se originalitou od své konkurence.

webové stránky

Požadavky na webové stránky

Mimo vizuální funkce musí web splňovat i technické požadavky. Možná již dokonce nějakou webovou stránku vlastníte, ale zjistili jste, že její návštěvnost není to, co jste čekali. V takovém případě vám zbývají dvě možnosti. Buď si pečlivě nastudovat, jak tvorba webových stránek probíhá od A do Z nebo tuto práci svěřit někomu jinému, kdo se vyzná.

Profesionální tvorba webových stránek – ano či ne?

Profesionální tvorba webových stránek vás sice bude stát více peněz, ale na stranu druhou ušetříte mnoho času a čas = peníze. Tvorba e-shopů i webových stránek se skládá z několika dílčích kroků. Počínaje webdesignem, strukturou stránky, kvalitním obsahem (což je teprve oříšek) a celkovým dojmem. Zkrátka tak, aby web upoutal čtenáře a potencionálního zákazníka.

Ještě stále nemáte jasno?

Než se pustíte do této záležitosti, prostudujte si pečlivě i stránky konkurence – snažte se odlišit. Pokud tápete mezi tím, zda si nechat web vytvořit profesionálně či svépomoci, máme pro vás pár otázek, které vám usnadní rozhodování.

  • Zvládáte základní znalosti na PC?
  • Dokážete vybrat tu pravou šablonu, která udělá váš web nepřehlédnutelný?
  • Máte dostatek času, chuť a energii učit se nové věci?
  • V případě, že budete nutně potřebovat radu – máte někoho, na koho se lze obrátit o pomoc?
  • Máte víru v dobrý výsledek?

Těchto pár otázek by vám mohlo stačit k tomu, abyste si zodpověděli, zda se pustíte do tvorby webových stránek sami nebo tuto práci přenecháte těm, pro které je tato práce denním chlebem. Tvorba webů na míru a optimalizace pro vyhledávače vám usnadní a zkrátí rozjezd vašeho podnikání.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment