Klimatizace je součást moderního bydlení

Klimatizace Praha

 Klimatizace se pro mnohé stala nedílnou součástí vybavení bytu. Proto na českém trhu najdeme mnoho firem zabývajících se jejich prodejem, montáží a servisem. V našem hlavním městě se na tuto činnost specializuje Klimatizace Praha. Tato firma provádí prodej značkových klimatizací v Praze a jejím okolí. V její nabídce najdeme výrobky LG, Toshiba, Haier a Acond. Klimatizace si lze objednat prostřednictví internetového obchodu nebo osobně na adrese Milánská 414, Praha 10. Více informací obdržíme na telefonním čísle 773 913 687 nebo na e – mailovém kontaktu info@klimatizace-lg-toshiba.cz.
Klimatizace Praha

Montáž Klimatizace Praha

Pokud se již rozhodneme zakoupit si klimatizaci, firma Klimatizace Praha nám provede odbornou montáž. Stačí firmu kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou a pracovník si již s námi dohodne termín návštěvy technika, který probere všechny možnosti a zaměří prostory. Poté nám firma zpracuje cenovou nabídku. Následuje domluvení času montáže a vystavení zálohové faktury ve výši 50 % celkové ceny. Po samotné instalaci klimatizace je ověřena její funkce a jsme důkladně seznámeni s její obsluhou. Pak teprve je vystavena doplatková faktura a jsme zaneseni do registru z důvodu provádění pravidelných záručních servisních prohlídek. Samotná montáž začíná vyměřením místa, kde bude osazená. Důkladně se vyměří také prostory pro umístění potrubí chladiva, kabelů a  potrubí. Následuje vysekání všech potřebných drážek. Práce dále pokračuje osazením klimatizace včetně jejího příslušenství. Montáž uzavírá zazdění potrubí a kabelů. Na samotný konec se připevní plechový držák vnitřní klimatizace.

Servis Klimatizace Praha

Firma Klimatizace Praha provádí také pravidelný servis a to jak záruční, preventivní i pozáruční. Ten je důležitý pro správný chod instalovaného zařízení. Nesprávná činnost klimatizace způsobuje vyšší spotřebu elektrické energie a je zde také riziko poškození přístroje.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment