Slevový portál Slevolap.cz

Slevový portál Slevolap.cz je největší vyhledávač slev z celého internetu v ČR. S počtem slev se řadíme na přední příčky všech slevových vyhledávačů. Pouze u nás najdete přes 30 000 slev a slevových akcí.
Zákazníkům ušetříme čas při složitém vyhledávání, ale především i spoustu peněz. U nás inzeruje slevy více než 190 slevových portálů a eshopů, a díky našemu jednoduchému vyhledávači máte všechny na jednom místě a nemusíte tak složitě hodiny hledat to, co vás konkrétně zajímá.

Slevolap.cz

Slevový portál

Slevolap vyniká jednoduchostí a přehledností pro zákazníka.
Každý den shromažďujeme a ručně řadíme slevy do:
Vyhledávání podle kategorií (pobyty a cestování) a podkategorií (wellness pobyty)
Vyhledávání podle ceny
Vyhledávání podle měst / oblastí / států

náhled webu

Vyberte si z aktuálních slev tu nejlepší pro vás, zimní sezona je v plném proudu, vyberte si pobyty na horách a užívejte si hory se vším všudy. Den sv. Valentýna se nezadržitelně blíží, získejte romantické pobyty pro dva třeba v útulných penzionech. Máte toulavé boty? Pak je víkendový pobyt u nás i v zahraničí tím pravým pro vás!
Také neomezené wellness pobyty vás nastartují na jarní sezonu, načerpejte novou energii po skvělém odpočinku. Pobyty u moře nesmí vynechat žádný milovník slunce a letních radovánek, u nás najdete jen neodolatelné nabídky! Chcete partnerovi připravit hezký večer s výbornou večeří? Co takhle pizza, sushi, nebo burger?
Potřebujete se odreagovat? Náš slevový portál vám zprostředkuje slevový poukaz na paintball, nebo vyzkoušejte let balonem!
To vše a mnohem více hledejte pouze u nás, užijte si skvělou dovolenou i perfektní zábavu za nízké ceny! Sháníte originální dárek pro své blízké? V naší nabídce najdete tipy na bezva dárky, co třeba hodinky, šperky, kosmetiku? Nebo vsaďte na adrenalin a darujte jízdu Hummerem. Na

 

Profi články
 • 4
  Shares

2 Comments on Slevový portál Slevolap.cz

 1. Nakupuji přes slevolap. Jako jeden z mála shromažďovačů má přehledné vyhledávání.

 2. Já si myslím že slevolap je jeden z NEJLEPŠÍCH shromažďovačů!
  Škoda že tam není slevomat, ale jinak je tam skoro všechno.
  Oproti třeba skrz jim funguje docela hezky třídění podle měst a států!
  DOPORUČUJI

Leave a comment