Nivelační systém

Nivelační systém SAP

Samotná pokládka velkoformátových dlaždice není nijak náročný proces, nicméně je důležité, aby byl podklad naprosto rovný. S tímto problémem pomůže novinka na trhu Nivelační systém .  S tímto novým revolučním systémem je podlaha rovná a křížky jsou minulostí. Novinka je složená z distančních spon a nivelačních klínků.

DVA SYSTÉMY PERFECTLEVEL

Dva systémy pro vyrovnání dlaždic Perfectlevel Classic & Perfectlevel Professional je vynikající nástroj k urychlení a výrazné zlepšení kvality vykonané práce. Oba systémy vypadají velmi dobře na stěnách i podlahách.

SAP

Nivelační systém

Co je nivelační systém

Díky tomuto zajímavému materiálu systém vyrovnání podlahy a samotné pokládky velmi rychlý a přesný. Nivelační systém  se hodí na pokládku velkoformátových, kalibrovaných a rektifikovaných dlaždic a také pro běžně používané kachličky. Pracovat s touto nivelací zvládnou nejen profesionální pokládači podlah, ale i domácí kutilové.

SAP

Nivelační systém

Systém se dělí na perfectlevel classic a perfectlevel professional podle toho, jak tlusté jsou dlaždičky (vhodné pro tloušťku destiček 8-12 mm). U systému lze distanční spona používat i pro spáru dlaždice od 1,5 mm nebo větší s dodatečným využitím křížů a k dispozici jsou i nové kovové kleště. Výhodou systému je velmi jednoduchá obsluha a vypadá velmi dobře jak na podlaze, tak na stěnách. Klínky jsou odolné.

Jak se se systémem pracuje?

Po rozestření lepidla umistěte první dlaždici. Potom ji posuňte pod klipy tak, aby z každé strany byly dvě spony 4-8 cm od rohu. Umistěte další dlaždici, kterou vyrovnáte do svorek. Pak už vložte jen klín do otvoru v klipu (zavřete), aby došlo k vyrovnání obou dlaždic. Po uschnutí malty stačí odstranit klipy třeba ukopnutím či gumovou palíci. Vše zvládnete holýma rukama, větší plochy s kleštěmi. Klínky pak můžete kdykoliv použít znovu.

sap6

Perfectlevel je navržen v Kanadě, vyráběný v továrně v Polsku firmou LIDERPLAST.

Obchodní značka Perfectlevel je chráněna autorským zákonem a je výhradním  zástupcem pro Českou republiku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment