Nápojová ambulance přiváží kvalitní kávové kapsle

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na celém světě. Pije se v rodinách, ve společnosti známých a v neposlední řadě i při formálních událostech. Ve všech případech chceme, jako správní kávoví nadšenci, aby byla co nejkvalitnější, se specifickou vůní a chutí. Trendem moderní doby jsou pro její přípravu různé automaty na kávu. Velkým hitem posledních let jsou pak kapslové kávovary. Jejich obliba stále strmě stoupá.

Kávové kapsle

Kávové kapsle

Kapslový automat nebo klasický automat na kávu?

To je asi otázka, která v této souvislosti napadne každého. Nápojová ambulance vám nabídne samozřejmě kvalitní přístroje světových značek obou typů. Klasické automaty na kávu zná každý z nás, ale vůči kapslovým automatům a kávovým kapslím obecně panuje řada zbytečných předsudků. Pokusme se je tedy trochu rozptýlit.

Kávová kapsle není méněcenná

Spousta lidí tvrdí, že u kávové kapsle si nemůže člověk vychutnat opravdový chuťový zážitek, že nedokáže připravit gurmánskou kávu. Toto je pouze mýtus, vše záleží pouze na kvalitě samotné kávy obsažené v kávové kapsli. Metoda přípravy se totiž u kapslových automatů výrazně liší, kdy samotná káva vzniká právě v kapsli a ne v těle samotného přístroje. Díky tomu umožňuje uzavřená kapsle vyluhovat ze směsi maximum chuti a bohaté aroma. Mezi další nezanedbatelné výhody patří nenáročnost obsluhy, snadná změna druhu připravované kávy a také vysoká hygieničnost přípravy. Nechte se příjemně unášet na kofeinové vlně z kávových kapslí od Nápojové ambulance.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment