Školka ProFamily nabízí hlídání dětí večer i o víkendech

Mnozí rodiče mají problém s docházkou svých dětí do školek, kde je pevně daná hodina příchodu a odchodu dítěte. Zastaralý systém neumožňuje rodičům pracovat od brzkého rána nebo naopak do pozdních odpoledních hodin. Ne tak ve školce ProFamily. Tato mateřská školka vychází vstříc i vytíženým rodičům příznivou otevírací dobou, poskytuje noční, víkendovou a prázdninovou péči.

Školka, ze které se vašim dětem nebude chtít odcházet

Pružná otevírací doba od 7 do 19 hodin, noční i víkendové služby nejsou jediným vstřícným krokem, na který láká školka rodiče a jejich ratolesti. Kvalifikovaný personál vytvořil pestrý výukový i zábavní program, jenž úměrně dle věku svěřených dětí pracuje na rozvoji jejich motoriky, pohyblivosti a talentu kroužky, jako jsou výtvarná výchova, cizojazyčné kurzy a hudební nauka. Canisterapie a hipoterapie jsou dalšími prostředky pro citlivé vedení k lásce ke zvířatům, přírodě a podporu správného duševního a fyzického vývin.

 

Lektoři, asistenti a zkušení pedagogové se věnují dětem i za branami školky a zahrady. Výjezdy na školky v přírodě, letní tábory i k moři jsou oblíbené mezi všemi dětmi. V Jizbici pod Blaníkem se letos konal dětský cyklo-turistický tábor, pobyt na řeckém Korfu oslovil děti s dýchacími obtížemi i ty zdravé, příměstské letní tábory byly vítaným osvěžením prázdnin i úlevným obdobím pro vytížené rodiče. V rámci poznávání Česka se letos děti vypravily na výlet do Mariánských lázní.

Výuka a zábava jsou důležitým potenciálem školky Pro Family, ovšem nemůže být vynechána ani pestrá strava obohacená o podstatné výživné přísady, ovoce a zeleninu, tolik důležité pro správný vývoj malých strávníků. Počítá se s dětmi se speciálními dietami, pro něž jsou jídla vařena bez zvláštního příplatku.

Profi články
  • 4
    Shares

1 Comment on Školka ProFamily nabízí hlídání dětí večer i o víkendech

Leave a comment