RAW stravování je životní styl, na který nedáte dopustit

Ihned poté, co se za vámi zavřou dveře kanceláře, běžíte do fast foodu pro něco k snědku, jelikož od poledního oběda uplynulo již hodně vody? Snažíte se nevnímat všudypřítomné kručení v břiše a toužíte po jediném a tím je propečený hamburger a hranolky s tatarkou, po kterém víte, že vás budou provázet černé myšlenky? Dejte těmto nezdravým pokrmům sbohem a ponořte se do RAW stravování, kterému dozajista propadnete hned v prvních týdnech. Jíst zdravě a cítit se zdravě, je totiž pocit k nezaplacení.

Dejte zelenou zelené stravě!

RAW stravování se pro mnohé z nás stalo životním stylem. Začalo to nenápadně, jednou pobočkou Liberci a nyní vás učíme milovat zdravou kuchyni i v Praze. Popularita superpotravin totiž neúprosně stoupá a my jsme za to jedině rádi. Rostlinné suroviny totiž zpracováváme tak, že ctíme jejich syrový stav. Tudíž se maximální teplota zpracování pohybuje kolem 420C. 0 živočišných výrobků a 100 % rostlinné produkce. Možná tomu nebudete věřit, ale tyto rostlinné pokrmy vám po chuťové i výživové stránce dají to samé jako například vejce, maso, mléko či máslo. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našeho bistra, zelenou našim pokrmům dáte hned při své první návštěvě.

Základem jsou čerstvé suroviny a pečlivá příprava

Zelenina, ovoce, klíčky, semínka, to vše bude na vašem talíři nejen pastvou pro oči, ale i pro vaše chuťové pohárky. Šetrná příprava pokrmů, které jsou bez lepku, chemických aditiv i přidaného cukru z nás dělají lékaře vašeho zažívacího ústrojí. Nebudete vůbec zatěžovat svůj organismus a navíc vás toto jídlo nabije pozitivní energií, které není nikdy dostatek. Nebudou vás trápit civilizační choroby a konečně se přestanete trápit v boji s obezitou. Pročistíte tak nejen své tělo, ale i svou duši. Naše RAW jídlo vám totiž bude nejen chutnat, ale bude vás i bavit.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment