Hit letošního podzimu? Dámské batohy!

Chcete se zbavit bolesti zad a být na podzim in? Pak právě přesně vy potřebujete dámský batoh. V dnešní době už nemusíte být studentkou, abyste si mohla užít pohodlí a přestat se stále trápit s bolestmi zad a ramen!

Už odnedávna je známo, že batohy jsou určené spíše pro studenty a muže, který nemá  práci určený dress-code. Ženy ráno vstanou a doslova přeplní svou kabelku věcmi do práce či nezbytnými věci pro děti. Kabelku nosí celý den na rameni a večer jsou rády, že ji mohou odložit. Druhý den se ale vše opakuje!

Nošení těžké kabelky se velmi projeví na našem zdraví. Trápí Vás časté bolesti zad, ramen, hlavy či krční páteře? Jestli máte práci u počítače a nosíte těžkou kabelku, pak se není čemu divit. Určitě si teď říkáte, že s tím stejně nejde nic dělat. Kabelka je nutnost, protože musíte přece někam dát své věci a navíc je skvělým módním doplňkem. Víte ale o tom, můžete být in a zároveň šetřit své zdraví? Ano, je to možné a to se skvělým módním dámským batůžkem!

Dnes už seženete velké množství druhů od bláznivějších batohů ve tvaru zvířat přes elegantní batohy do práce až po sportovní, ale stále elegantní batohy. Vzhledem už se vyrovnají i vaší kabelce a nebojte se, určitě nebudete vypadat jako středoškolačka, která se právě chystá do školy. S moderními batohy lze okouzlit i v divadle!

Jaký batoh si vybrat?

Vše samozřejmě závisí na vašem stylu a vkusu. Níže se můžete podívat na přehled těch nehezčích batůžků pro každou příležitost!

Elegance v hlavním stylu!

K elegantnímu batohu se nejlépe hodí krásná halenka a sukně. Co se ale dnes nosí? Vzory pro zpestření outfitu!

K vzorovanému batůžku nejlépe sedí jednoduchá kožená bunda. Nevíte jakou si vybrat? Pohodlí pro sport!

Se sportovními batohy budou Vaše záda v pohodlí a všechny vaše věci budou krásně uspořádané.

 

Profi články
  • 4
    Shares

3 Comments on Hit letošního podzimu? Dámské batohy!

Leave a comment