Kdo si jde za svými sny, zaslouží podporu

Čím jste chtěli být jako malí? Popelářem, záchranářem, nebo třeba herečkou či zpěvačkou? A schválně- co jste udělali pro to, aby se vám tento dětský sen splnil? Vaše oblíbené popelářské auto možná leží u rodičů na půdě a pěvecké pokusy skončily, když vás nebavilo chodit do sboru. Adéla Zouharová a Lukáš Veřtát se však nehodlají tak snadno vzdát. Za svými sny si jdou.

Společně nazpívali píseň Díky letu motýlů, ke které natočili i videoklip- a že stojí za to! Spojení dojemného textu a kvalitního hereckého výkonu vám jistě vykouzlí úsměv na tváři. Natáčelo se mimo jiné na pražském letišti nebo tematicky v Motýlím domě v Karlových Varech. Obě děti se svého úkolu zhostily téměř profesionálně a myslím, že se nikdo z nás nebude divit, když je co nevidět uvidíme nejen v koncertních sálech, ale i na televizní obrazovce. Každý z nás musí obdivovat, kolik úsilí vynaložily ony i jejich rodiče.

Aby ale nezůstalo u pouhého snu, je zapotřebí především jedné věci- vás! Ano, vás. Vás všech, kteří si videoklip pustíte, kteří si budete na ulici pobrukovat refrén (protože ten vás jen tak nepustí), vás, kteří pod videem nebo třeba na facebookovém profilu Adély zanecháte milý komentář. Uspět ve vlnách českého showbusinessu není jednoduché, protože mladé talenty zavalí masa těch již zářících hvězd. O nové tváře většinou agentury a média nestojí. Proto je tu agentura Nemoros, díky které byl videoklip vydán. Pomáhá mladým umělcům nejen při prvních krůčcích směrem ke slávě a investuje do nich prostředky i know-how.

Dopřejme Adéle a Lukášovi to, po čem jsme možná sami jako malí toužili. Alespoň tu chvilku slávy. Kdo ví, třeba jednou budeme stát ve frontě na jejich autogramiádě nebo nás každý večer budou bavit při večerním odpočinku u televize.

Profi články
  • 4
    Shares

2 Comments on Kdo si jde za svými sny, zaslouží podporu

Leave a comment