Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů jsou dnes běžné

Chystáte se postavit si rodinný dům, máte jasnou představu jak by měl vypadat nebo se teprve rozkoukáváte? Řešením mohou být již hotové projekty rodinných domů z katalogu firmy nebo si můžete projekt nechat vypracovat dle individuálních požadavků.

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů

Je lepší využívat projekty rodinných domů katalogové nebo na míru?

Projekty rodinných domů vás nemusí zrujnovat.Většina z nás staví dům pouze jednou za život a s tím souvisí také výběr místa, kde chceme žít nejlépe do konce života a samozřejmě je potřeba mít na svůj dům projekt. Každý z nás preferuje něco jiného, někdo chce vše nechat na firmě a nastěhovat se do hotového, někdo zase naopak si chce stavbu svého domečku užít. Je možné vybrat si z obojího. Katalogové projekty rodinných domů nabízí bohatou nabídku včetně vizualizace a fotografií finálního vzhledu domu. Ceny za dům na klíč se pohybují od 1,5milionu do 10 000 000 Kč. Je třeba věnovat pozornost tomu, co cena domu na klíč zahrnuje. Za každou úpravu v projektu musíte zaplatit.

Projekty rodinných domů od profesionálů

Oproti tomu individuální projekty rodinných domů vám umožní nechat si postavit dům, kterých není v České republice více. Architekt vám vypracuje nabídku na míru, ale je potřeba vybrat si takového, který nebude prosazovat své představy o domě před těmi vašimi.  Projekt na míru umožní ušetřit peníze správnou orientací domu na pozemku či neplýtváním zbytečnými čtverečními metry, apod.  Individuální projekty nejsou nejlevnější, jeho příprava trvá oproti katalogovému často podstatně déle. Architekt vám může také vyběhat všechna potřebná povolení a razítka a také fungovat jako odborný stavební dozor aby byl dům postaven tak, jak je zakresleno v plánech.

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů

Ať už si vyberete dům z katalogu nebo na míru, má obojí svá úskalí a je proto potřeba zvážit, co vám bude vyhovovat, kolik chcete do projektu investovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment