Odhodláte-li se k letu balonem, určitě nebudete litovat

Let balonem

Let balonem

Přejete si zkusit letět balonem, ale doposud jste k tomu nenašli odvahu? Díky společnosti ebalon.cz si tento zážitek můžete vychutnat se svými blízkými, zatímco se bude maximálně dbát o vaše pohodlí i bezpečnost, po přistání si dokonce odnesete dárkový certifikát! Létá se celoročně, pokud přeje počasí, především v okolí Prahy. Není tedy nutné čekat na léto.

Jak probíhá let balonem

Určitě vás zajímá průběh balonového letu. Předem je třeba zdůraznit, že se jedná o nejbezpečnější formu létání, ke které nepotřebujete žádné speciální znalosti nebo dovednosti, zásadní není ani váš věk. Ani pokud o horkovzdušných balonech nevíte nebo jste nesví z výšek, není třeba mít strach. Nejprve se seznámíte s trochou teorie a s průběhem zážitku, zatímco se před vašimi zraky balon naplní horkým vzduchem. Následuje start a vlastní let balonem, který trvá hodinu i déle.

Několik dimenzí balonového létání

Během letu balonem se můžete i občerstvit, pořídit fotografie a především se kochat krásnou českou krajinou. Průběh a délka letu záleží i na povětrnostních podmínkách. Nejdříve se podíváte na svět z větší výšky, následně se klesne o trochu níže a v závěru se létá těsně nad korunami stromů, než se přistane.  Díky zážitku z ebalon.cz si pasažéři vyzkouší několik dimenzí balonového létání a po úspěšném přistání obdrží pamětní list společně s přípitkem. Nevíte, co darovat svým blízkým? Možná by je skvěle zorganizovaný let balonem s profesionály potěšil.

Výhodné ranní lety

Pokud by vás potěšila co nejnižší cena za let balonem, zabrouzdejte do nabídky ranních letů. Lety hned po východu slunce totiž patří k nejlevějším. Přitom jde o výjimečný zážitek, nabízející pohledy z výšky na probouzející se krajinu. Sluneční paprsky svítí z příznivého úhlu, nebude vám horko a pořídíte i krásné fotografie.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment