Změňte svůj život, studujte na OBEI

Máte pocit, že jste v pracovním životě tak nějak na mrtvém bodě? Vaše denní rutiny Vás unavují? Necítíte motivaci? Dnešní doba si žádá změn, naše životy jakoby plynuly rychleji a na zaměstnance a lidi obecně jsou kladeny obrovské nároky. Při váhání o změně často slýcháme „včera bylo pozdě“.  Takto to v současnosti chodí i se vzděláváním, seberealizací, sebezdokonalováním a rozvýjením se.

MBA

To co stačilo včera, není dostačující dnes. V rámci konkurence na pracovním trhu platí totéž, čím lepší vzdělání máte a čím větší zkušenosti, tím samozřejmě zvyšujete šanci k uplatnění. Doba, kdy maturita stačila a na vysokou školu šli opravdu ti nejlepší z nejlepších je nenávratně pryč. Dnes je již skoro nemyslitelné, abyste se ucházel o jakékoli pracovní místo a neměl vysokou školu. Proto je žádoucí, se od ostatních nějak odlišit. Na trhu se tudíž vyskytl prostor pro mnohé vzdělávací instituce. Můžete absolvovat různá školení, semináře a v neposlední řadě je velmi trendy studium tzv. MBA, neboli Master of Business Administration, který je velice populární ve Spojených státech, ze kterých pochází. Konkrétně zde tento obor začali navštěvovat studenti již v roce 1908 na Harvardské univerzitě.

Studium na OBEI

Studium MBA, nabízíme i u nás na Oxford Business Education Institutu, neboli OBEI. Obor MBA je vhodný pro profesionály, kteří si chtějí prohloubit své znalosti z různých oblastí řízení poniku. Podmínkou pro započetí online studia MBA je, že máte minimálně bakalářské vzdělání anebo středoškolské s prokazatelnou manažerskou praxí. Náš institut nabízí obor MBA hned s několika výhodami. Především studium na OBEI je od začátku do konce online. S přihláškou nikam nemusíte a stejně tak závěrečnou práci odevzdáte po internetu, odkudkoliv, kde se zrovna budete nacházet. Velká výhoda je to především pro ty, kteří nemají času nazbyt a mohou tak svůj drahocenný čas využít efektivněji. Veškeré materiály jsou v češtině, i celé studium probíhá v češtině. Co se týče zahájení studia na OBEI, je čistě na Vašem uvážení. Lze ho flexibilně zahájit kdykoliv. Nejste vázání semestry. Stejně tak délka studia není nikterak omezena. Optimální pro studium je zhruba 10 měsíců. Samozřejmě, pokud vynaložíte vetší úsilí a budete se studiu věnovat častěji a intenzivněji, je možné na Oxford Business Institutu dokončit studium například již za 4 měsíce.  Obor online MBA na OBEI patří s jeho příznivou cenou k těm nejpřístupnějším na trhu.

MBA

Vemte osud do svých rukou

I když je cena příznivá, financování studijního oboru nepatří k nejlevnějším záležitostem, je však jasné, že se vynaložené prostředky vrátí. Investice do vzdělání patří k těm nejrentabilnějším. U nás na OBEI je možnost rozložení platby školného do několika zcela bezúročných splátek. Pokud máte zaměstnavatele, který ví, že vzdělávání zaměstnanců je důležitou součástí firemní politiky, pak je pro ně jistě dobrou zprávou, že pokud se rozhodnou Vám studium zaplatit, mohou si tento výdaj, jakožto daňově uznatelnou položku zohlednit při výpočtu základu daně z příjmu.V současnosti společnosti přikládají tomuto titulu velkou váhu, takže Vám třeba může pomoci účastnit se přijímacího pohovoru, na který byste se bez MBA ani nedostali. Zvyšuje Vám hodnotu na pracovním trhu. Nabyté vědomosti Vám rozšíří obzory a pomohou objevit novou perspektivu. Ze statistik vyplývá, že lidé s titulem MBA, mají ve firmách vyšší postavení i vyšší mzdu. Vemte osud do svých rukou, Vaše budoucnost je jen Vaším rozhodnutím. OBEI Vám na Vaší cestě pomůže.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

 

 

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment