Přípojnicové systémy jsou na vzestupu, znáte jejich výhody?

V současné době zažívají přípojnicové systémy moment slávy. Tam, kde je to možné, jimi investoři i projektanti nahrazují klasické kabelové systémy. Láká je rychlá instalace, úspora místa, nižší hmotnost i vysoká variabilita při nutné obměně jednotlivých zařízení.

Dobře navržený přípojnicový systém ušetří majitelům až 50% doby, věnované jinak na vytvoření běžných kabelových rozvodů. Změny při zapojení nových nebo odlišných zařízení jsou minimální a žádaným bonusem je i snadná a rychlá oprava. Není totiž nutné vypnout vždy celou síť, ale pouze její poruchovou část.

Kde se uplatní nejlépe?

Moderní přípojnicové systémy a přípojnice najdou uplatnění především v terciární a průmyslové sféře. Světelné rozvody v obchodních centrech, parkovacích halách a skladech, ale také distribuční rozvody v průmyslových halách či administrativních budovách – to vše jsou místa, kde je jejich použití nejžádanější.

Poradí si s nízkou energetickou náročností s velkým rozsahem amperáží od 125 do 4 000 A. Pod nejmenší přípojnicovou jednotkou se ukrývá modulární systém, nazývaný CrossBoard, zatímco v případě nejvyšší jednotky se jedné o CNJ, tj. centrální napájecí jednotku.

Konkrétní doporučení by mělo padnout ze strany příslušně vzdělaného odborníka či projektanta, my vám však poradíme, na jakou značku se zaměřit.

TOP kvalita od WÖHNERU i v ČR

Společnost WÖHNER patří na samotnou špičku výrobců přípojnicových rozvodů v Evropě. U nás její výrobky, jako akreditovaný prodejce, nabízí firma GHV Trading, spol. s.r.o. Pro přípojnicové systémy WÖHNER je charakteristická zejména jejich snadná montáž, demontáž a systém upevňování, zajišťovaný maximálně efektivním, a přitom jednoduchým designem. Vysoce hodnocena je také stoprocentní modularita systémových komponent, kdy lze již nevyhovující díl snadno zaměnit za inovovaný model bez nutnosti dodatečných změn a úprav. Chcete vědět víc? Pak navštivte profesionály v oboru ve společnosti GHV Trading.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment