Pohodlně a rychle v cíli

Služební cesta je vyčerpávající a namáhává. Na schůzce často strávíte jen pár desítek minut, ale zbytek dne vás čeká nepříjemné soustředění za volantem osobního automobilu. Kvůli dvaceti minutám jste cestovali 5 hodin tam a zase 5 hodin zpět. A co v případě, kdy je na dálnici kolona? Na dlouhé cesty můžete využít služeb soukromého letu. Čeká vás rychlá a pohodlná doprava.

Soukromý let pro vaše pohodlí

Cesta osobním automobilem je nejen časově náročná, ale také vyčerpávající. Neustále se musíte soustředit a několik hodin strávíte v nepříjemné poloze. Oproti tomu je tu aerotaxi Praha. To vás vezme přímou vzdušnou cestou až do místa určení. Místo několika hodin se můžete na schůzku dostavit už za pár desítek minut. Nebudete unaveni a během dne jste schopni vyřídit mnohem více povinností.

Už jste si někdy vyčíslili, kolik je váš zisk na jednu hodinu práce? O kolik peněz přicházíte, když strávíte desítky hodin za volantem? Aerotaxi je investice do vašeho podnikání. Díky rychlé dopravě se vám podaří realizovat mnohem více obchodů.

Kolik stojí soukromý let

Cena převozu vrtulníkem je vždy dohodnuta předem a dle přesně stanovených podmínek. Vypočítává se z celkové délky letu. V reálné výši se započítávají přistávací poplatky. Obecně můžete vycházet z cestovní rychlosti dvě stě kilometrů za hodinu. Letíte přímou trasou a každá minuta stojí asi 150 korun. Aerotaxi pojme až 3 cestující.

Přiletíte až k vám domů

Další výhodou soukromého letu vrtulníkem je i to, že vás může odvézt od vašeho domu a zase vás na stejné místo přivézt. Stačí menší rovina a vrtulník přistane prakticky kdekoliv. Nemusíte se tak nikam dopravovat a nastoupíte třeba na prostorné zahradě. Pak už vás čekají jen skvostné výhledy a rychlá cesta do cíle vaší trasy.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment