Plně vybavené kanceláře slaví v roce 2017 úspěch nejen v evropských metropolích

Tradice plně vybavených kanceláří sahá až do roku 1970, kdy se do Evropy dostaly z USA a pomohly mnoha firmám. Plně vybavené kanceláře si získaly své klienty díky flexibilitě. Mají totiž jedinečnou schopnost přizpůsobit se ekonomické situaci i požadavkům jednotlivých firem. V posledních letech se staly naprostým fenoménem ve světových i evropských metropolích. Nyní se začínají objevovat i v menších městech v západní a střední Evropě. Není divu. Firmám různorodé velikosti nabízí flexibilitu ve všech směrech.

Jejich klienti mohou zvolit libovolnou velikost kancelářského prostoru i dobu pronájmu. Ze dne na den získají reprezentativní prostředí a služby na míru pro své podnikání. Přidanou hodnotou je pak zlepšení image firmy, a to díky prestižní adrese sídla firmy. U kvalitních poskytovatelů plně vybavených kanceláří je samozřejmostí, že se jejich kancelářské budovy nacházejí v oblastech s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

Plně vybavené kanceláře jsou v metropolích běžnou součástí business světa. V Amsterdamu, Londýně, Dublinu, Římě, Bruselu jich najdeme stovky, ale nyní se začínají objevovat také ve městech vzdálených třeba stovky kilometrů od hlavního města dané země. V Anglii, která je evropskou špičkou v oboru plně vybavených kancelářích, je najdeme i ve městech na pobřeží a v Irsku stejně tak.

Trend plně vybavených kanceláří přináší do Čech společnost Scott & Weber, která je jejich největším českým poskytovatelem. I ona neustále rozšiřuje působiště. Kancelářských center společnosti Scott & Weber najdete v Praze hned šest. Všechny mají jedno společné, a to dokonalou kombinaci skvělé dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Při výběru toho pravého sídla vaší firmy tak záleží jen na tom, jaká pražská lokalita je vám nejbližší.

Ti, kteří se cítí dobře v historickém centru Prahy, ocení kancelářské centrum v ulici Na Příkopě a v Revoluční. Obě centra jsou obklopena historickými památkami, luxusními obchody, stylovými restauracemi a jsou v docházkové vzdálenosti stanic metra linky A i B. Další dvě kancelářská centra společnosti Scott & Weber se nacházejí v kancelářských lokalitách, a to v Praze 4 a v Praze 5. Centrum Budějovická Alej volí klienti díky skvělé dopravní dostupnosti z městského okruhu a Anděl Park Office Center pro dokonalou občanskou vybavenost. V okolí Anděl Park Office Center najdete obchodní centrum, dvě multikina, 5hvězdičkové hotely a nespočet luxusních restaurací. Nejnovější centrum Scott & Weber bylo otevřeno teprve na podzim roku 2016 a najdete ho přímo v Atriu Flora na Královských Vinohradech v Praze 3. Nahlédněte do prostor kancelářského centra, které nabízí plně vybavené kanceláře k pronájmu v prestižní lokalitě s rozlehlou terasou vysoko nad městem.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment