Jak vybrat správný prostor pro ples?

Najít ten správný prostor pro ples není jednoduchý úkol. Je důležité stanovit si několik základních kritérií a při samotném výběru se jich držet. Dobře zvolený sál je totiž pro vydařený ples základním kamenem. Poradíme vám, jak vybrat ten správný prostor v centru Prahy.

Solidní a spolehlivé jednání

Před tím, než oslovíte majitele prostor udělejte si malý průzkum. Přečtěte si recenze, ohlasy a doporučení z více než jednoho zdroje. Při samotné komunikaci dbejte na spolehlivost a včasné plnění podmínek. Nespolehlivý majitel sálu by mohl být pro ples velkým problémem.

Dobrá dostupnost

V ideálním případě zajistíte hostům dostupnost jak městskou hromadnou dopravou, tak vlastním dopravním prostředkem. Důležitá je proto tedy blízká zastávka MHD a vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Příjemné prostředí a pohostinný personál

Společenský sál určuje ráz celého plesu. Prostředí musí být celkově přívětivé ke všem hostům. Každý host by se měl cítit hned při prvním vkročení komfortně. Absolutní čistota, by měla být vždy podmínkou.  Příjemná teplota i vhodná akustika sálu. Zaměřte se i na kvalitu a přístup obsluhujícího personálu.

Servis a služby na odpovídající úrovni

Ples je společenská událost a tomu musí odpovídat i nabízený servis. Je proto důležité zajistit adekvátní catering. Seriózní pronajímatel zajistí na Vaši žádost nabídku na míru tak, aby všichni hosté měli servis odpovídající úrovni plesu. Dalším důležitým aspektem je technické zázemí pronajímaných sálů. Kvalitní ozvučení a osvětlení ovlivní atmosféru celého večera.

Pokud již znáte váš ideální prostor, tak neváhejte s rezervací. Získáte pevný termín, tím klid a zejména čas pro plánování samotného plesu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zpravy.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment