Nechcete u americké hypotéky dokládat příjmy?

Hledáte úvěru, kde nemusíte dokládat své příjmy? U americké hypotéky bez dokládání příjmů, jak z názvu vyplývá, příjmy musíte prokázat, ale jsme daleko tolerantnější, než je tomu v případě jakékoliv běžné bankovní instituce, což znamená, že pokud jste v bance úvěr nezískali a odmítli vás, můžete to zkusit u nás! Najdeme řešení pro každého klienta. Pracujeme individuálně, takže klienty neházíme do jednoho pytle. Snažíme se být tolerantní vůči různým přestupkům, proto je u nás možné získat úvěr i přes záznam nebo i přes nízké příjmy.

Co by si přál podnikatel více?

Americká hypotéka je velice oblíbená. Tento podnikatelský úvěr má výhodné podmínky. Sjednaný rychle a bez zbytečného papírování. 

Podnikatelé nebo firmy mají často problémy s financováním jak běžných provozních nákladů, tak také s placením dluhů a exekucí nebo s modernizací a investováním do lepšího vybavení nebo do zvětšení firmy. To všechno jsou předpoklady, díky kterým můžete uspět, díky kterým se můžete opět postavit na nohy, díky kterým můžete firmu rozjet a díky kterým se můžete dostat na vrchol. Nezmeškejte svou příležitost.

Naše společnost poskytuje finance na veškeré nemovitosti na území ČR, a to na nemovitosti různého typu. Vyplácíme peníze až do hodnoty 70 % z odhadu. Dobu splatnosti si můžete zvolit. Nejdéle však na třicet let. Nízká úroková sazba jako v každé podobné bance, vám poskytne nízkou měsíční splátku, což oceníte z dlouhodobého hlediska. 

Navíc úvěry schvalujeme expresně do 24 hodin. To samé platí při podpisu smlouvy a vyplacení peněz. 

Zároveň neplatíte předem žádné poplatky, ani za vyřizování, ani za ohodnocení vaší nemovitosti ani za předběžný návrh, který vám velice rádi vystavíme a dáme k nahlédnutí. Peníze se samozřejmě musí použít do podnikání nebo do firmy. Můžete s nimi naložit jakýmkoliv způsobem. Platit, nakupovat, vyplatit dluhy a exekuce, nakoupit majetek, hradit běžné výdaje, zkrátka a dobře cokoliv, co ve firmě nutně potřebujete financovat. 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment