Do registru vám nakouknou vždycky, ale…

Mylně se mnoho lidí domnívalo, že hypotéka bez registru znamená, že se do registrů vůbec nenahlíží. V bance si vás takzvaně proklepnou hned při příchodu. Ještě si ani skoro nesednete a už o vás vědí téměř vše. Děláme si samozřejmě legraci, ale jakmile začnete povídat a řeknete jim pár údajů, okamžitě se podívají do registrů, jestli nemáte záznam, jestli náhodou nejste neplatičem, kolik máte dluhů a kolik vám chodí měsíčně do plusu na účet, vidí tam téměř vše, pokud u nich máte účet. Pokud nemáte, je to trochu něco jiného, ale jméno musíte říct všude a od toho se odvíjí právě záznamy, které si banky zjišťují ihned. Pokud tedy máte záznam, tak samozřejmě s půjčkou z banky vůbec nepočítejte. 

V případě nebankovní čili soukromé společnosti to funguje trochu podobně. I když se naše úvěry nazývají například americká hypotéka bez registru, a evokuje to, že se do registrů nedíváme, tak záznamy si taktéž zjišťujeme. Jakýkoliv poskytovatel půjčky či úvěru si musí tyto náležitosti zjistit a objasnit. V našem případě však i přes záznam můžete získat úvěr. Jak je to možné? Protože naše společnost je tolerantnější k záznamům, takže i přes záznam vám úvěr poskytneme. 

Všechna plus jsou na straně podnikatelů

Finanční problémy podnikatelů vyřeší nebankovní hypotéka bez registru. Podnikatelský úvěr šitý na míru jak velkým, tak i malým firmám, a dokonce i soukromníkům. Pomocí tohoto úvěru získáte až 90 % z hodnoty nemovitosti. Nevadí ani záznam, a dokonce ani nižší daňové přiznání. 

Vyřeší to veškeré problémy s financemi, které se ve firmě vyskytly. Dluhy, exekuce, nedoplatky, špatná měsíční bilance, již několik po sobě jdoucích měsíců ve ztrátě. Chcete to všechno napravit? Nyní máte příležitost. Předběžný návrh provedeme zdarma. S penězi následně můžete manipulovat jakkoliv, ale musí být použity v rámci podnikání, protože se jedná o podnikatelský úvěr. Můžete hradit běžné výdaje, platit sociální a zdravotní, faktury, ale také třeba nakupovat majetek, přístroje, materiál, potřeby, rekonstruovat a mnoho dalšího. 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment