Hypotéka nazývaná americká

Pod názvem americká hypotéka si můžete představit hypoteční úvěr. Tento typ úvěru však sjednáváme pouze pro podnikatele. V posledních letech se změnily podmínky a tento název zůstal zachován pouze jako podnikatelský úvěr. 

Pokud byste potřebovali peníze formou spotřebitelského úvěru, chtěli ručit nemovitostí a získat za ni dostatečné množství financí, pak zvolte nebankovní hypotéku. Peníze taktéž můžete i v tomto případě využít jakýmkoliv způsobem, takže o své výhody nepřicházíte, pouze si musíte najít správné označení vašeho konkrétního produktu, který zrovna potřebujete. 

Netřeba se obávat registrů či příjmů

U podnikatelských úvěrů se můžete dočkat velkých výhod. Největší výhodou je zřejmě tolerance záznamů. Další z mnohých výhod je tolerance nízkých příjmů. I přesto, že máte nízké daňové přiznání, vám můžeme půjčit peníze. Získejte úvěr s výhodnými podmínkami. 

Využít můžete hypotéku bez registru, která je podnikatelským úvěrem, u kterého se tolerují záznamy v registrech. Není to o tom, že bychom vůbec o vašem záznamu nevěděli, protože každý poskytovatel si musí zjistit, kdo je jeho klientem, musí si zjistit, jestli není předlužen, jestli má záznamy, jestli dokáže splácet a další informace. Každá situace se ale dá vyřešit, takže předem nezoufejte a obraťte se na nás. Zpracujeme nezávaznou nabídku zdarma. 

Peníze z podnikatelského úvěru se použijí do podnikání. Jako zástavu dáte jakoukoliv nemovitost. Může jít o dům, haly, pozemky, komerční prostory a mnoho dalších nemovitostí. Nemovitost ohodnotíme a řekneme vám, kolik procent můžete získat. Může to být až 70 % z odhadu. Peníze vyplácíme do 24 hodin od podpisu smlouvy. 

Americká nebankovní hypotéka je velice oblíbeným produktem u nás i mimo náš stát. Klienti si cení také nízké úrokové sazby. Poskytujeme velice výhodné úrokové sazby. Úroková míra se může pohybovat již od 3 % ročně. Podnikatelé nebo firmy se tedy nemusí obávat vysokých splátek. 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment