Na Vánoce myslete i na své domácí mazlíčky

Vánoce za rohem a mimo shánění posledních dárků pro členy rodiny a přátelé většina chovatelů myslí i na své zvířecí mazlíčky. K těm nejčastějším patří pejskové a kočičky, výjimku však netvoří ani králíci, morčata a další.

Vánoce jsou nejkrásnějším svátkem v roce, kdy si je užívají hlavně děti a většina čtyřnohých kamarádů. Už při vánočním úklidu si nelze nevšimnout, jak šmejdí po bytě s očima široce dokořán, aby jim nic neuniklo. Občas se chovají přesně jako děti a po celém bytě hledají, co jim přinese Štědrý večer. Tyto chlupatá stvoření s dětskou duší musíme chránit tak, jako chráníme naše nejmenší.

 

psy

Nejlepší krmivo pro psy a kočky

 

 

Pozor na vše, co rádoby připomíná novou hračku

 

Mimo nebezpečí v podobě vánočního stromečku a baněk, jsou to i elektronické nástrahy. Ať už věšíte světýlka pouze na vánoční stromeček nebo do dalších částí bytu, pro naše mazlíčky to není okrasná dekorace, ale zajímavá věc na hraní, která může vážně ublížit. Mimo všech těchto nástrah číhá i zlo v podobě nevhodného krmení či dokonce přejídání.

I kdybyste jedli obyčejný suchý chléb pes si myslí, že cestou do vašich úst se změní v křupavou pečínku. To, co chutná vám může vašemu mazlíčkovi škodit. Ideální volbou je nejlepší krmivo pro psy a kočky, které chutná a navíc se přizpůsobí jejich trávení. Mějte po ruce vždy připravené pamlsky určené našim čtyřnohým přátelům.

 

 

Krmovo pro psy a kočky

Krmivo pro psy a kočky

Granule pro psy a kočky

 

Psi i kočky patří mezi lovce, jejichž anatomie zubů a čelistí včetně trávicího systému je řadí k masožravcům. Proto zapomeňte již nyní, že je budete krmit lidským cukrovím. Což o to, určitě by si pošmákli, ale jejich trávení by to neslo velmi špatně. Granule pro psy a kočky jsou tou správnou volbou. Sáhněte raději po osvědčené kvalitě ACANA, které vychází z filozofie biologicky vhodného krmiva.

Chcete-li vašim čtyřnohým miláčkům skutečně dopřát gastronomický prožitek, kupte jim konzervy Prince pro psy a kočky. Jedná se koktejl nejlepších surovin, díky obsahu ryb a masa například z bizona, pakoně, klokana, krevet či humra. Přejeme krásné Vánoce všem členům vaší rodiny, včetně mazlíčků.

 

 

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment