Office coffee dokáže spojovat lidi

nápojová ambulance

Office coffee – dvě slůvka, pod kterými si každý z nás může představit něco jiného. Nápojové automaty jsou v současné době nedílnou součástí drtivé většiny zaměstnání a coworkingová centra si naopak získávají pozornost stále většího počtu lidí. A s čím si office coffee spojujete vy? Je to pro vás příležitost zastavit se během pracovního shonu u kávového automatu, kde s trochou štěstí narazíte na stejně zatíženého kolegu, nebo je to pro vás představa centra sdružujícího lidi se stejnými i odlišnými zájmy?

 

Office Coffee

Office Coffee

Office coffee v zaměstnání, aneb jak zvýšit produktivitu zaměstnanců?

 

Povinnost zajistit zaměstnancům pitný režim již platí určitý čas a každý zaměstnavatel tento úkol pojal po svém. Součástí zaměstnání jsou i office coffee kávovary, které vám kdykoli během pracovní doby poskytnou šálek lahodné a povzbuzující kávy. Ta vám dodá energii a sílu ke splnění dalších úkolů, jichž možná máte až nad hlavu. Navíc je dokázáno, že pokud se mohou zaměstnanci alespoň na chvíli zastavit a popovídat si se svými kolegy, jejich pracovní nasazení se rázem zvýší – a i to je úkolem office coffee.

 

Office coffee i pro ty, kteří nemají vlastní zázemí

 

Zatímco lidé pracující ve firmách mají své zázemí, které mohou dle libosti využívat, podnikatelé, majitelé eshopů a řada dalších lidí takové možnosti nemá. Nejenže nikde nepracují, ale mnohdy nemají ani vlastní kancelář. A právě pro takové účely vznikají coworkingová centra inspirovaná office coffee. Jedná se o kavárnu, která slouží jako zázemí pro vyřizování schůzek, pohovorů a dalších činností, ke kterým běžně potřebujete kancelář.

 

Office coffee spojuje nás všechny

 

Obecně by se dalo říci, že office coffee spojuje nás všechny. Zajímá vás, jak je to možné? Je to velice jednoduché! Káva je jeden z nejoblíbenějších nápojů, na kterém si s chutí pochutná většina z nás. Každé zrnko obsahuje přibližně 1 milion buněk a v každém zrnku kávy je až 800 různých chutí a vůní. Ať už office coffee využíváte v zaměstnání nebo v coworkingových centrech, máme tak všichni něco společného – a to lásku ke kávě.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment