Moderní obývák aneb ráj pro každého

Chcete si vytvořit krásný moderní prostor, ve kterém budete trávit sami nebo s rodinou společný čas? Nebaví Vás se válet na staré nepohodlné sedací soupravě? Poradíme Vám se zařízením moderního obývacího pokoje, kde budete trávit většinu svého času.

I obývací pokoje mají ve světě bydlení svou jedinečnost. Moderní obývací pokoj by měl sloužit k tomu, aniž by se o něj jeho majitel musel starat. Důležité je, aby údržba moderního pokoje byla jednoduchá. Obývací pokoj by měl být pohodlným a volným místem, v němž se každý člen bude cítit skvěle. Spokojenost bydlení je jednou z příčin šťastného a spokojeného soužití partnerů. Moderní styl se staví na jednoduchosti linií a tvarů módních doplňků.

Krok po kroku

Abychom se ve svém moderním obývacím pokoji necítili stísněně, nám pomohou vychytávky při využití barevných dispozic a materiálů.

  1. Rozmyslete si, které kusy nábytku opravdu potřebujete. Při zařizování Vašeho nového bydlení zapomeňte na velké obývací stěny, které zabírají polovinu pokoje. Moderním trendem jsou jednotlivé kusy nábytku, které jsou do obývacího pokoje umístěny dle Vaší intuice.
  2. Při výběru nábytku se budeme snažit o sjednocení barev, aby nám vše krásně ladilo.
  3. Snažíme se, aby sedací souprava netvořila samostatnou zónu, ale aby byla propojena s dalšími částmi obývacího pokoje.
  4. Při výběru obývací stěny a konferenčního stolku je vhodné využít stejných barev.

Moderní dekorace

Při zařizování je důležitý výběr dekorací a jejich sladění. Mezi trendy v posledních letech patří skleněné předměty nebo květiny.

Skvělým doplňkem jsou obrazy z vlastních fotografií, které nafotíte při rodinných setkání nebo při cestování.

Pokud nemáte s výběrem vhodného nábytku a moderními dekoracemi zkušenost, můžete se obrátit na vynikající desingnery nebo se podívat na internetové portály o bydlení.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment