Maxi skúry nabízí pohodlné svezení i pro dva. Nyní je pořídíte se slevou!

Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na pořízení praktického jednostopého dopravního prostředku, přestaňte váhat. Nyní je ten správný čas na realizaci, protože Kentoya nabízí maxi skútry za akční ceny.

Proč si pořídit skútr?

Skútr je jasnou volbou pro každého, kdo potřebuje rychlé a ekonomické přemisťovadlo. Když to počasí dovolí, lze s ním jezdit po celý rok. Ve městě je rychlejší než automobil a dopravní špičce se vždy vyhne obloukem. K dalším výhodám skútru patří bezproblémové parkování a minimální nároky na místo v garáži.

Skútry jsou však nepřekonatelné také z hlediska provozních nákladů. Pořizovací cena nového stroje je přijatelná, servis cenově dostupný a spotřeba velmi nízká. Levnější je snad už jen elektro kolo…

Proč si pořídit maxi skútr?

Není skútr jako skútr. Některé modely jsou mnohem komfortnější, mají vyšší maximální nosnost a i cestovní rychlost. Do města i na překonávání delších vzdáleností jsou jako stvořené maxi skútry. Navzdory robustnější konstrukci jsou stále kompaktní a snadno ovladatelné.

V nabídce značky Kentoya nyní najdete maxi skútry ve třech různých provedeních. Dva z nich jsou k mání za zvýhodněnou cenu, mimo jiné i model Maximus 125, který se v roce 2016 umístil jako druhý v anketě Motocykl roku.

Pozornost si však zaslouží také o něco levnější model Broadway 125 4T. Kombinace svěžího designu, maximálního komfortu a slušné výbavy (perfektní ochranné plexi, přední LED svícení, flash přehrávač s reproduktory…) z něj dělá vynikajícího společníka pro každý den.

Můžete ho mít i na splátky bez navýšení

Nemáte k dispozici celou částku v hotovosti? Nevadí. Kentoya umožňuje nákup na splátky bez navýšení. A vzhledem k tomu, že ušetříte nemalou částku za pohonné hmoty, váš rozpočet nezatíží ani pravidelné měsíční splátky.

Chcete se dozvědět více? Informace o značce Kentoya, slevových akcích (aktuálně je zimní sleva ve výši 3000 Kč a prodloužená záruka na motor) a technických specifikacích jednotlivých modelů najdete na www.kentoya.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Český-magazín.cz

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment