Kvalitní a chutná voda domů i do kanceláře s přístrojem ION

Dostatečně dodávat tělu tekutiny je potřeba nejen v létě. Ať už jsme doma, v práci nebo jinde, mít po ruce vodu je nutnost. V létě je čistá vychlazená voda nejlepší volbou a určitě si ji rádi dáte i v kanceláři. Čepovat ji z kohoutku se vám možná nechce, ale co z přístroje, který ji dokonce filtruje a vždy ji pro vás bude mít k dispozici v té největší kvalitě?

Voda do kanceláře

Voda do kanceláře

Ke kávě vždy vodu

Do kanceláří, ale nejen tam, je určen speciální automat ION od Nápojové Ambulance, která má k dispozici i skvělé kávovary, nejen kapslové, ale i ty klasické. Káva je fajn, povzbudí, chutná, dodá energii i dobrou náladu, ale i ke každému šálku kávy byste si měli dát sklenici vody. Proto vedle automatu na kafe můžete postavit ION s kvalitní vodou a pitný režim budete mít zajištěn dokonale.

Úspora elektrické energie

Možná se vám do přístroje na vodu nechce investovat, když víte, že bude spotřebovávat elektřinu. Nicméně ION je v tomto jiný, uspoří až 75% elektrické energie oproti podobným konkurenčním výrobkům. Vypadá velmi elegantně, čistě a jednoduše, takže se stane i pěkným dekorativním prvkem v kanceláři nebo třeba na chodbě firemních prostor. Pořídit si ho ale můžete i domů, jelikož kvalitní voda je k nezaplacení.

ION

Je libo vodu perlivou, neperlivou, studenou nebo horkou?

ION si můžete buďto rovnou zakoupit nebo si ho pronajmout. Má kompaktní velikost a proces výměny filtru je jednoduchý, hotov za chvíli. Voda z ion přístroje je čistá, chutná, čerstvá a ekologická. Na výběr je voda chlazená, horká nebo perlivá, záleží na vaší chuti a momentálních potřebách. Přichystat si tedy můžete i šálek čaje nebo jiný horký nápoj, když na něj máte chuť. Stačí načepovat horkou vodu a vložit sáček čaje nebo sítko s čajem sypaným. Pokud máte děti, nebojte se, že by se horkou vodou opařily. U jejího výdeje existuje dětský zámek.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment