Jak darovat na Vánoce spodní prádlo

Rozhodli jste se na Vánoce obdarovat svůj protějšek nebo i jiné členy rodiny kvalitním spodním prádlem a nevíte si rady, jak toto prádlo zabalit? Inspirujte se radami a znásobte tak radost obdarovaného.

Originální nápady

Pokud chcete darovat dámské nebo pánské spodní prádlo, tak se fantazii meze opravdu nekladou. Nebojte se originálních nápadů. Na trhu existuje spousta možností, jak spodní prádlo zabalit a připravit pod vánoční stromek jako příjemné překvapení. Můžete si například koupit krabičku, která se ukrývá v růži nebo třeba využít jiné dárkové balení, které by mělo odpovídat tomu, co má obdarovaný rád.

Darujte prádlo v taštičce

Velmi často se dává spodní prádlo v luxusní a ozdobné taštičce. Ať už jste vybrali padnoucí sportovní podprsenku, dámské klasické kalhotky nebo pro muže trenýrky, tak je taštička nejjednodušší volbou. Věřte, že pod vánočním stromkem se bude tento dárek vyjímat. Nebojte se ani zlatých, stříbrných nebo jinak barevných taštiček, které jsou dostupné v papírnictví, drogeriích a téměř ve všech supermarketech.

Prádlo v krabici

Zajímavým nápadem je darovat spodní prádlo v krabici. Může se jednat o menší nebo o větší krabici, která může být ovázána stuhou a prádlo v ní může být složeno nebo pověšeno na malém ramínku. Z tohoto dárku můžete také udělat vtipnou hru a spodní prádlo schovat do dvojitého dna krabice nebo jej zabalit do menší krabice a tu dát do větší, tu zase do větší a tak pokračovat třeba až po pět krabic.

Spodní prádlo jako překvapení

Pokud chcete darovat dámské kalhotky nebo pánské trenýrky, tak zkuste svůj protějšek překvapit. Můžete vymyslet erotickou hru, při které prádlo darujete nebo naopak darovat sebe ve spodním prádle. Vždy myslete na to, že spodní prádlo by nemělo nikde tlačit a táhnout, a při výběru se tak zaměřte hlavně na výběr správné velikosti.

Nečekané nápady

Ani na Vánoce se nemusíte vzdávat nečekaných nápadů, které vás i obdarovaného pobaví. O dárek v podobě spodního prádla si můžete například zahrát hru. Nakreslete mapu a tu na Vánoce darujte a nechte druhé, ať si dárek najdou. Nebo jim připravte křížovku nebo napínavou dobrodružnou hru, na konci které je čeká odměna. Věřte, že když dárek darujete neobvyklým způsobem, tak mu zvýšíte hodnotu a na tento dárek jen tak vaši blízcí nezapomenou.

Klasický dárek

Je však také možné, že mají vaši blízcí rádi klasické dárky a hry pod vánočním stromkem by s vámi nehráli nebo by legraci nepochopili. V tom případě zabalte spodní prádlo jen do balicího papíru a převažte ozdobnou stuhou. Věřte, že s postupem času si lidé zamilují i měkké dárky, které šly v dětství vždycky na tu druhou, méně oblíbenou, kolej.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment