IP kamera vás informuje o všem, co se děje v okolí domu během dovolené

Chystáte se odjet do zahraničí a strávíte dva týdny na pláži, v horách nebo budete objevovat evropská velkoměsta? Jistě pak přemýšlíte o tom, zda bude vaše nemovitost v bezpečí a jestli jste udělali pro její zabezpečení opravdu maximum. Je pravdou, že moderní zabezpečovací systémy umí o mnoho víc než ty z doby kolem přelomu tisíciletí. Především využívají internetové připojení, takže i kdybyste zrovna byli na druhém konci světa, budete mít informace jako na dlani – v mobilu, tabletu nebo notebooku, záleží na preferencích.

Pečlivý monitoring bez nutnosti odpočinku a výpadků

Dnešní IP kamery pracují velice spolehlivě, podají obsáhlé hlášení i během nočních hodin. Možná to byla jenom kočka nebo veverka, kdo narušil prostor kolem vaší zahrady, ale opatrnosti přeci v dnešní době není nikdy dost. Budete mít perfektní přehled, ať už je kterákoliv roční doba, protože hlídač vašeho domova je neustále ve střehu. SMS alarm, perfektní rozlišení obrazu odpovídající dnešním notebookům vyšší cenové kategorie, možnost nočního vidění díky neviditelnému přísvitu. Policisté budou mít vše doslova jako na dlani, takže viníka loupeže vypátrají opravdu brzy. Někteří nenechavci se zaleknou už tehdy, když kameru odhalí. Budou totiž vědět, že jejich obličej byl nahrán a nebude tak problémem je případně později identifikovat.

Zabezpečte si odpovídajícím způsobem také interiér domu

Ochrana zvenčí, ale také zevnitř, vše v naprosto precizním provedení. IP kamera z mobilu je velice nenápadným zařízením, které na první pohled připomíná třeba CD přehrávač nebo malý radiobudík. Nahrává však audio i videozáznam s precizností mistrů a bez problémů zabere celou místnost, i kdyby to byl třeba opravdu velký obývák. Detekce pohybu je stoprocentní, takže vám neunikne doslova ani myš!

Z různých typů modelů můžete vybírat na cel-tec.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment