Headhunting vám zajistí kvalifikované pracovníky

Sháníte pracovníky na úrovni, kteří splní vaše specifické požadavky? Pokud sami nechcete organizovat náročné výběrové řízení, můžete využít službu zvanou headhunting neboli vyhledávání nových pracovníků. V jejím pojetí nemusíte sami nic řešit, protože vše potřebné pro vás zajistí externí firma. Ušetříte čas, peníze a budete mít jistotu profesionálních zaměstnanců.

Kdy využít headhunting

Pojem headhunting je velmi široký a přijímání nových zaměstnanců tímto způsobem lze využít téměř u všech pracovních pozic. Zatímco pracovníky s nižší kvalifikací sami snadno vyberete a ve většině oborů o ně není nouze, tak může být problém sehnat specialisty a odborníky v konkrétním oboru. Při obsazování top manažerských pozic, pozic středního managementů a dalších specialistů tak můžete narazit na různé problémy, které headhunting úspěšně vyřeší.

Hlavní výhody headhuntingu se skrývají v jeho rychlosti, protože pracovní pozici spolehlivě obsadíte již během několika dnů. Nepotřebujete vlastního personalistu, ale mnohem lepší službu vám prokáže externí tým personalistů, kteří již mají bohaté zkušenosti a praxi v potřebných oborech. Odbornost a kvalifikace jsou základními parametry pro výběr nových pracovníků prostřednictvím headhuntingu. Nemusíte se obávat, že byste nakonec nebyli spokojení, protože výběr pracovníka samozřejmě můžete sami ovlivnit.

Headhunting od TP Consulting

Společnost TP Consulting má bohaté zkušenosti a stabilní postavení na trhu. Zaměřuje se na oblasti poradenství, na interim management nebo pořádá různá odborná školení pro širokou veřejnost i pro firemní klientelu. Aktuálně nabízí též profesionální headhunting, kdy vám její pracovníci připraví seznam doporučených kandidátů na danou pozici a vy si z nich vyberete. Tento způsob je maximálně efektivní, protože vás zbytečně neokrádá o čas a vy máte jistotu profesionality ze všech stran.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment