Dukatek.cz – Hubnutí nastartuje detoxikace

Mnoho lidí se zaměřuje na zdravý životní styl ve snaze zhubnout. Nejen hubnutí by mělo vést člověka k tomu, aby začal žít zdravě. Patří sem jednak zdravé potraviny, ale i pravidelný pohyb, pobyt na čerstvém vzduchu a odpočinek. Pokud možno vyhýbat se stresu. Zdravý životní styl je tedy komplex navazujících na sebe prospěšných činností.

duk

Přesto se stává, že ačkoliv lidé začnou jíst zdravě, dokonce se pravidelně hýbat, jejich tělesná váha se jakoby zastaví a oni ztratí motivaci. Péče o tělo a ducha pak ztrácí význam. To, co brzdí úspěšné hubnutí, není pouze stres, který si navozujeme sami tím, že se až přespříliš na svou váhu zaměřujeme, ale i toxiny v našem těle.

Důležitost detoxikace

Pokud jste již podnikli první kroky, pak gratulujeme. Ovšem začíst se zajímat o zdravé recepty ze dne na den nestačí. Přesto, že existuje mnoho lidí, kteří jako mávnutím kouzelného proutku dokážou vyměnit staré stravovací návyky za nové a pravidelně cvičit, to nemusí stačit. Za nějakou tu dobu, kdy jsme jedli smažená jídla, polotovary a jiné neřády se v našem těle stačila uložit docela slušná zásoba různých jedů. Ty následně brání v dosažení cíle. Chceme-li skutečně docílit toho, že se všechny živiny ze zdravých potravin dostanou do našeho těla, musíme jej nejdříve očistit. K tomuto pomáhá detoxikace.

Jak nastartovat metabolismus

duka

 Je to stejné, jako byste chtěli navonět a vyžehlit zpocené tričko. Ve finále by sice vypadalo lépe než pokrčené, ale příliš mnoho komfortu by vám nepřineslo. Detoxikaci lze chápat různě. Rozhodně si pod tímto pojmem nemusíte představovat dobrovolné týrání se hlady. S detoxikací pomohou zdravé recepty, vhodná skladba stravy a zařazení některých superpotravin do našeho jídelníčku, jež nakopnou metabolismus. Mezi výtečné detoxikační potraviny patří například pistácie. Takových zázraků existuje však mnohem více. Zkuste navštívit dukátek.cz kde získáte přehled o všem potřebném včetně odborného poradenství.

dukat

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment