Dojezdová kola jsou dobrou alternativou k rezervám – vyměníte je raz dva

Už se vám stalo, že jste píchli pneumatiku, a pak jste si nevěděli rady s její výměnou? Jestliže už příště nechcete volat odtahovou službu, pořiďte si a vozte ve svém kufru dojezdové kolo. Současná dojezdová kola jsou perfektní alternativou k rezervním kolům. Protože mají menší rozměry, jsou skladnější a navíc snáze vyměnitelná. I tak ale na dojezdovém kole snadno dorazíte až domů nebo alespoň do nejbližšího servisu.

Dojezdová kola pořídíte i online

Kvalitní dojezdová kola za dobré ceny dnes pořídíte i na internetu. Specializuje se na ně obchod dojezdova-kola.cz, který disponuje širokou nabídkou pro všechny nejznámější značky automobilů. Navíc se zde snadno nakupuje. Stačí si vybrat značku, model a rok výroby. Pokud si i tak nebudete vědět rady s nákupem dojezdového kola, rádi vám zde samozřejmě poradí. Během několika kliknutí můžete mít objednané nové kolo, kterým ušetříte místo v kufru a bez problémů dojedete domů, pokud náhodou píchnete pneumatiku.

Dojezdová kola mají spoustu výhod. Už jsme zmínili jejich skladnost, bezpečnost a spolehlivost. Kolo navíc snadno vyměníte. Někdo v autě vozí pouze opravnou sadu. Pokud ale pneumatiku výrazně poškodíte, nemusí vám tato sada pomoci a vy nakonec budete muset zavolat odtahovou službu, která je drahá a kromě peněz stojí čekání na ni i spoustu času.

Dojezdové kolo má jedinou nevýhodu, kterou je omezená rychlost. Maximální doporučená rychlost je pro dojezdová kola pouze 80 km/hod. Na druhou stranu, bez problémů na něm dojedete až domů, a to klidně i z druhého konce republiky.

Nakupujte v prověřeném obchodě

Na webu dojezdova-kola.cz opravdu vědí, co prodávají. V této oblasti se pohybují již od roku 1991 a mají tak bohaté zkušenosti, což dokládá i více než 1000 kusů prodaných dojezdových kol. Kromě samotného prodeje se věnují také servisu automobilů. Nejste si jisti s výběrem nebo se chcete dozvědět o dojezdových kolech více informací? Neváhejte se na tento obchod obrátit.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment