Máte cukrovku? Možná se nemusíte omazovat tak, jak si myslíte! Řešení je dia strava.

dia strava

Cukrovka je nepříjemné onemocnění, které postihuje stále více lidí. Byť se nejedná na první pohled o nic ta strašného, jen lidé trpící touto nemocí vědí, kde je ve skutečnosti pravda. Mít diabetes není jednoduché a to zvláště z toho důvodu, že se musíte omezovat ve svém stravování. Zpravidla se jedná o vyloučení veškerého sladkého z jídelníčku, což může být opravdu nepříjemné zvláště pro ty, kteří sladké milují. Věřte nebo ne, ale i s cukrovkou se možná nemusíte omezovat tolik, jak si myslíte! Chcete-li vědět více, přečtěte si dnešní článek!

Omezení? Ano! Ale ne tak doslova! Využijte dia stravu

Jakmile vám diagnostikují cukrovku, rázem vám zakážou jíst tohle a tamto. Je pravda, že dia strava je v jistých ohledech skutečně přísná. Pokud ale myslíte na své zdraví, zatnete zuby a jednoduše se vzdáte celé řady oblíbených potravin. Zakázané sladké se totiž neskrývá jen v dobrotách nabitých kaloriemi, ale i v jiných potravinách, do kterých byste to možná ani na první pohled nehádali. Omezení je tedy na místě, ale není tak strašidelné, jak se vám může na první pohled zdát.

Dia strava pro vás. I diabetici mohou zahřešit!

Nemusíte mít diagnostikovanou cukrovku na to, abyste si všimli, že se v obchodech dají pořídit dia potraviny se speciálním označením. Zatímco většina lidí kolem nich jen bez povšimnutí prochází, diabetici je pečlivě sledují a vybírají. Věděli jste, že i lidé s cukrovkou mohou tu a tam sladce zahřešit? Ne? Pak čtěte dál!

Sladké i pro nemocné! To je dia strava

Máte cukrovku, ale toužíte po sladkém? Pak vsaďte na dia dorty, na kterých si můžete pochutnat i přes své onemocnění. Tento typ sladkého neobsahuje škodlivý cukr a je tak vhodný jak pro diabetiky, tak i pro lidi, kteří se snaží zhubnout nebo mají nadváhu. Jak vidíte – i život s cukrovkou může být občas sladký, stačí jen vědět, po čem sáhnout!

Dia strava

www.coolcook.eu

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment