Čtyři bezkonkurenční výhody nebankovní půjčky online!

Krátkodobé nebankovní půjčky online prošly v posledních letech velkým rozvojem a v současné době se prezentují jako moderní forma rychlého a bezproblémového vypůjčení menších finančních částek, které nám mohou kupříkladu pomoci vyjít s penězi před výplatou. Jaké jsou vlastně výhody těchto půjček a proč po nich sáhnout?

1.Bonita klienta trochu jinak: Nebankovní půjčka bez zástavy a dalších závazků

I v případě, že se obracíte na nebankovní instituci, byste si měli být jisti tím, že zvládnete půjčku řádně splatit. Nicméně právě tuto úvahu budete činit především Vy sami a Vaše žádost o půjčku bude oproštěna od řady formalit. Vystačíte si pouze s registrací skrze webový portál dané společnosti, občanským průkazem a vlastním bankovním účtem. Funguje tu princip nebankovní půjčky bez doložení příjmů.

2.Rychlá nebankovní půjčka: Bleskové vyřízení a peníze na účtu za pár minut

K vyřízení této půjčky Vám bude stačit pouze připojení k internetu. Vyplníte formulář žádosti, počkáte pár minut na jeho posouzení a po chvíli Vás kontaktuje operátor, aby Vám sdělil, zda Vaše žádost uspěla a dořešil s Vámi další postup. Peníze pak můžete mít na svém bankovním účtu do 15 minut od schválení.

3.Na pračku nebo lednici? Je to jedno!

„Tááák, pane Novák, na copak to dneska bude? Na pračku, lednici nebo třeba na dovolenou?“ Pokud saháte po bankovní nebo nebankovní půjčce, určitě k ní máte nějaký důvod. Banka se na něj většinou ptá a navíc jej ještě posuzuje ze svého hlediska. V případě této nebankovní půjčky do 15 000 Kč se Vás ale nikdo ptát nebude.

4.První půjčka zdarma

Abyste se nebankovní půjčky online nebáli, mohli si ji vyzkoušet a zjistit, zda Vám tento typ produktu opravdu sedí, máte možnost si ji poprvé zkusit zdarma. Poprvé si lze půjčit až 5 000 Kč, a pakliže částku splatíte v řádném termínu, nebudou Vám účtovány žádné poplatky.

 

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment