Co uděláte, až ztratíte svůj poslední autoklíč s imobilizérem?

Je to učiněná noční můra každého řidiče, a přitom stačí myslet na tuto možnou eventualitu trochu dopředu a nic hrozného se nemusí stát. Ano, můžete mít samozřejmě v záloze obyčejný mechanický klíč, ale proč se ochuzovat o výhody imobilizéru a centrálního zamykání, když si můžete nechat hravě vyrobit i duplikát klíče s imobilizérem.?

V tomto případě se opravdu vyplatí myslet na prevenci

Určitě nechcete zažít ten pocit, když se svým vozem stojíte desítky ba stovky kilometrů od domova a za žádnou cenu nemůžete najít ten jediný originální klíč, bez kterého se prostě nehnete. Myslete proto dopředu a pořiďte si nový autoklíč i dálkové ovládání centrálního zamykání v jednom od specialistů. K těm nejlepším v ČR patří Autoklicecz.cz. Sídlí v Říčanech u Prahy, ale pokud tudy nebudete mít zrovna cestu, stačí se na všem domluvit e-mailem nebo telefonicky a zaslat klíč určený k okopírování jednoduše poštou.

Celý postup je velmi jednoduchý

Stačí přinést nebo zaslat originál, a další výrobu autoklíče už nechat zcela na expertech. Ti nejprve provedou mechanické zhotovení (nafrézování) zubů klíče a do hotového polotovaru nahrají čipový kód z vašeho originálního klíče. Ovšem pokud nešťastnou náhodou ztratíte všechny klíče od auta ještě předtím, než se dostanete do jejich rukou, nezoufejte. I tehdy lze nové klíče s bezpečnostním rozhraním pořídit, bude to však o něco dražší.

A řešení společně naleznete i v případě, že je váš imobilizér jednoduše rozbitý. I na to se totiž experti od  Autoklicecz.cz specializují. Jednoduše ho opraví nebo v případě příliš velkého poškození jednoduše vypnou (samozřejmě s vaším souhlasem). Stačí navštívit jejich internetové stránky a vybrat si službu, kterou aktuálně potřebujete. Kromě výroby autoklíčů může jít také o výběr vhodného zabezpečení nebo opravy zámků a jejich příslušenství.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment