Zamlžovací systém vás osvěží v horkých letních dnech

Zamlžování

Zamlžování systémy

Zamlžovací systémy vhodné na letní zahrádku

V parném letním dni se jistě každý rád osvěží. Restauracím, letním zahradám i koupalištím a dalším  veřejným místům se mohou hodit zamlžovací systémy, které za pomoci vodní mlhy a drobných kapiček vody osvěží vaše návštěvníky. Zamlžovací systém můžete mít i vy ve vašem relax centru, na zahradě, terase restaurace či v jiném zařízení, kde přijde osvěžení vhod.

Jak fungují zamlžovací systémy?

Zamlžovací systémy se hodí také na terasy a balkony.  Vytváření vodní mlhy je vytvářeno díky atomizaci vody pod tlakem o 70 Bar samostatnými tryskami nebo je lze vytvořit za pomoci ventilátoru, který poté vodní mlhu rozprašuje po okolí. Aplikace vody je maximálně šetrná k životnímu prostředí, je naprosto zdravotně nezávadná. Zamlžování využijete i v provozech při práci – kdykoliv potřebujete osvěžení, hodí se tyto zamlžovací systémy.

Zamlžovací systémy

Zamlžování se hodí v nejrůznějších průmyslových oborech jako je zemědělství, výroba a další. Pro domácnosti či firmy jsou v nabídce nejen zamlžovací a zavlažovací systémy, ale také nadzemní bazény a bazény určené pro zapuštění do země a veškeré bazénové příslušenství, které vám pomůže udržet vodu v dobrém stavu po celou sezonu. Příjemné léto můžete zajistit sobě i návštěvníkům vaší restaurace či veřejného koupaliště nebo třeba zahradní party.

Zamlžovací systémy – pomoc v zemědělstní

V zemědělské a živočišné výrobě vám pomohou zamlžovací systémy ke zvýšení výnosů, hodí se při chovu drůbeže, skladování potravin, uchování čerstvého ovoce i zeleniny či při hydroponickém pěstování rostlin.

Veškerá zařízení dodávaná společností Infocom s.r.o. najdete v mnoha soukromých i veřejných zábavních parcích, zahradách, na veřejných místech jako jsou parky nebo promenády, i v oblasti zemědělské a živočišné výroby.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment