Business Brunch – Člověk hledá smysl

Business Brunch

 Především sdílení, prostor pro navazování obchodních kontaktů a vzájemné sdělování zkušeností. Tak vypadá už tradiční Business Brunch, který za sebou má už více než desetiletou historii a postupně se rozrostl na celorepublikovou úroveň a přesáhl dokonce už za hranice naší vlasti.

Zajímavá setkání

Business Brunch

Business Brunch

Dnes se koná v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, vždy v prostorách divadelních sálů a studií. V případě, že by vám některý ročník unikl, můžete zhlédnout záznamy také na webu nebo si počkat na další Brunch, celkem máte šanci využít hned čtyřiadvacet za rok. Původně si agentura MotivP vzala na bedra úkol vytvořit první systematicky organizované setkávání lidi z oboru v odpovídající kvalitě tak, aby bylo pro zúčastněné přínosem a především přispělo ke zvýšení flexibility v tomto prostředí a k nahlížení na důsledky svého jednání v dlouhodobém horizontu.

BB-clovek-hleda-smysl

Projekt je určen nejen pro lidi pohybující se v oblasti HR, ale rovněž pro zástupce středního a top managementu. Pro všechny zúčastněné zároveň otevírá možnost se něco nového dozvědět a obohatit se tak nejen navzájem, ale i za pomoci organizátorů akce, neboť každý ročník je zaměřen na konkrétní téma. To letošní zní Člověk hledá smysl. Ústředními se tentokrát stanou myšlenky Stephena Coveye, který se v mnohém ovšem inspiroval další významnou osobností, zakladatelem existenciální psychoanalýzy Viktorem Emilem Franklem. Tyto teze se dají dodnes využít jak v efektivním řízení firmy, tak i z hlediska osobního rozvoje.

Přednášky i diskuse

Klíčovou postavou se i letos, jako neodmyslitelně každý rok, stane PhDr. František Hroník, vzděláním psycholog, který se deset let soustavně věnoval praxi psychologa klinického, pozdější úspěšný manažer a také kouč, který svoje poznatky neváhá předat rovněž ostatním. V návaznosti na přednášku je samozřejmě otevřena diskuse a v jejím rámci je prostor též pro dotazy.

 

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment