Výroba vizitek 4CARD

O vizitkách už se toho řeklo i napsalo opravdu hodně. Závidět by jim mohla kdejaká slávychtivá hvězdička, která si v honbě za pěti minutami prchavé mediální pozornosti musí dát zvětšit různé části svého těla. Malé kartičky zkrátka vzbouzejí velké emoce a vášnivě se o nich diskutuje.

Propagovat mohou nejen vaši společnost, ale také vás. Stále ale nezapomínejte na to, že nesou  i hodnotu informační. Jen málo lidí si vaši vizitku dá na čestné místo v obývacím pokoji, aby se na ni mohlo denně dívat, byť by byla sebepovedenější.

Víte, že vizitky mají svá pravidla a například uvedením mobilního telefonu na ní signalizujete, že chcete být k zastižení také doma. Tento údaj se hodí spíše na osobní variantu. Jejím předáním pak svému protějšku dáváte najevo jistou míru sympatií. Také vám příliš dobrou službu neudělají vizitky, které už na první pohled poněkud potměšile sdělují nekvalitním papírem i tiskem, že na tuto položku už v rozpočtu zkrátka příliš nezbylo. Neslušné je také je přehnaně vnucovat. Opravdu myslíte, že i poštovní doručovatelka musí nutně vědět, že vy jste právě u vás ve firmě povýšili? Stejný společenský přešlap je i to, jestliže je u sebe nemáte, jsou-li potřeba. A pokud vizitku dostanete, měli byste si ji alespoň prohlédnout. Je nevhodné ji jen tak „sbalit” a strčit do kapsy, vizitka není účtenka z obchodu.

Zkrátka, než promluvíte vy, stihne to ona. Takže jak si poradit, aby o vás řekla jen to nejlepší? Současnou novinkou jsou vizitky v podobě plastových kartiček. Působí moderně a plast (nejčastěji PVC) se vyznačuje vysokou odolností. 4card se zabývá výrobou nejen vizitek. Díky tomu, že jsme přímý výrobce plastových karet, dokážeme svým klientům nabídnout nízké ceny. Také je výroba svižnější. Méně než tisíc kusů vytiskneme během jednoho dne nebo rychleji, v závislosti na náročnosti zakázky, jinak počítejte se lhůtou přibližně dvou dní. Pokud si nepřinesete svůj grafický návrh a budete ho chtít vytvořit námi, můžete si posloužit, vaší důvěry si rozhodně budeme vážit. A abyste viděli, jak to vypadá, když se naši grafici vrhnou v plné polní do práce, dodáme vám vzorek celé zakázky zdarma.

A protože všichni rádi prokrastinujeme na sociálních sítích, poskytneme vám i my dostatek materiálu a můžete si na Instagramu nebo Facebooku prohlížet, co všechno umíme. A občas vás necháme nahlédnout i za oponu a ukážeme vám, jak se to dělá.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment