Vyberte své ženě správný šperk

Chcete potěšit ženu příjemným dárkem? Může jít o pěkný šperk, ale je potřeba vybrat ten správný, což není vždy zrovna jednoduché.

Jak správně vybrat šperk pro ženu?

Ať už vybíráte náramek nebo náušnice, je potřeba si dopřát na nákup dostatek času. Nejlepším rádcem vám bude sama obdarovávaná žena. Všimněte si, jaký typ šperků ráda nosí, jaké ráda nosí barvy. Často pomůže zastavit se se ženou u výlohy. I touto menší lstí snadno zjistíte, po čem žena touží.

Výběr šperku podle povahy ženy

Toužíte ženu obdarovat šperkem, ale netušíte, zda se jí bude líbit? Vyberte šperk podle povahy ženy. Sportovně založená žena bude vděčná za jednoduché náušnice, pokud je žena mladší, zpravidla uvítá bílé zlato nebo stříbro či chirurgická ocel.

Elegantní žena ráda své šperky ukáže na veřejnosti. Pro ní se hodí prsten s výrazným kamenem nebo se zajímavým ornamentem. Toto platí i v případě náušnic, kdy se nemusíte bát pořídit ji masivní model.

Víte, co žena od šperku očekává?

Je to při nákupu šperku velmi důležité. Chodí-li ráda do společnosti, bude jistě očekávat náhrdelník či jiný výrazný doplněk svého outfitu. Pro mladou dívku bude skvělým dárkem náramek na kotník, pro malou slečnu drobné náušničky s motivem berušek, malých kroužků, kytiček, delfínů či rybiček.

Zkuste chirurgickou ocel

Bohatá nabídka šperků znesnadňuje výběr. Šperky z chirurgické oceli vám dají jistotu, že se obdarovaná žena v případě, že trpí nějakou alergií, neosype. Šperky z chirurgické oceli vynikají svou odolností, krásou a také dlouhou životností. Nezpůsobují alergické reakce a jejich obliba v posledních letech výrazně stoupla. Ocel je odolná vůči oxidaci, nároky na její údržbu jsou na rozdíl od zlatých šperků, naprosto minimální.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment