Utečte plískanicím, vyrazte na luxusní dovolenou

Podzim bývá pro řadu osob velmi nepříjemným obdobím. Ubývá sluníčka, přibývá pracovních povinností a nastává bilancování, co je třeba ještě před koncem roku stihnout. Občas nás trápí i smutek a špatná nálada.

Letos to může být vše jinak! Vyrazte na luxusní dovolenou! Pozitivní energie, kterou na luxusní dovolené získáte, vám vydrží až do krásných vánočních svátků.

Pravý čas na dovolenou

Letní dovolená už pro vás znamená jen příjemnou vzpomínku a fotky úhledně seřazené v albu. Začátkem léta jste měli možnost odpočinout si v nádherném místě, načerpat nových sil a chvíli zapomenout na pracovní povinnosti a kolotoč rodinných záležitostí a domácích prací.

Úsměv na tváři vám vydržel i dlouho po dovolené, a protože jste byli nabiti pozitivní energií, vaše dobrá nálada se promítala i do plnění pracovních úkolů. I to umí příjemně strávená dovolená.

Dovolenou bychom si měli dopřát několikrát do roka. Pokud je i pro vás podzim dobou, kdy vám chybí energie a dobrá nálada, vyrazte na dovolenou právě teď! Proč?

Protože v celé řadě destinací je právě teď nádherné počasí. Mnoho zájezdů je nabízeno za zvýhodněnou cenu a těšit se můžete i na menší počet turistů. Nechce se vám daleko? Nevadí! Luxusní dovolená může čekat i u nás!

Oblíbené destinace za zvýhodněnou cenu

Španělsko, Řecko, Kypr, Kréta, Chorvatsko, Černá Hora a mnohé další. To jsou místa, kde je právě teď nádherné počasí a teplota akorát na to, aby vás netrápily nepříjemná horka. Vyrazíte za sluncem, mořem, procházkami nebo výlety na kole.

Kromě tradičních destinací okolo pobřeží máte v podzimním období možnost poznat i centra měst a celou řadu pamětihodností. Mnoho měst je na seznamu světového dědictví UNESCO. Máte v době, kdy teploty sahají k tropickým hodnotám chuť se po těchto městech projít?

Určitě ne. Právě proto se vám nabízí mnoho podzimních termínů, které dávají možnost poznat oblíbenou zemi z trochu jiné stránky. Pobyty jsou za zvýhodněnou cenu a místě bude mnohem méně turistů. Nerušená dovolená může začít. Luxusní dovolená v Řecku je to pravé i pro vás!

Proč nezkusit exotickou dovolenou

Není už na čase poznat místa, která jsou trochu více vzdálená naší evropské kultuře? Co třeba Spojené arabské emiráty, Mauricius, Maledivy, Srí Lanka, Zanzibar, Seychely, Kuba nebo Bali?

Prožijete neskutečné dobrodružství, a přitom vás v místě čeká úplné pohodlí hotelového resortu. Většina pobytů v exotických destinacích je nabízena s programem all inclusive nebo dokonce all exclusive.

Můžete si dopřát přímo královskou péči v době, kdy ostatní doma budou jen prohlížet dešťové kapky dopadající na okna a ranní mlhu. Vaše výhledy budou mnohem lepší. Chcete si užívat za stokorunu nákladů na den?

Zvolte Thajsko. Fantastické místo, kde vás čeká třeba výlet do džungle, koupání na opuštěných ostrovech, potápění nebo den strávený ve sloní rezervaci. A co je na Thajsku nejkrásnější?

Výborné, zdravé jídlo za neuvěřitelně příznivé ceny. S drinkem se budete ráno probouzet i večer usínat.

Luxusní dovolená kousek od domova

Luxusní dovolená v Česku může vypadat tak, že si objednáte pobyt v některém z hotelů s lázeňskou péčí, wellness centrem nebo sportovištěm. I u nás najdete atraktivní resorty, které vám nabídnou přímo pohádkové služby.

Dopoledne můžete strávit v termálním bazénu nebo vířivce, po obědě vyrazit na příjemnou procházku a večer si dopřejete masáž, saunu nebo některou z ozdravných procedur. K dispozici jsou pobyty, kde si zahrajete tenis, golf, vyrazíte na vyjížďku na kole nebo zkusíte jízdu na koni.

Ochutnat můžete místní speciality a poznat kouzelná místa, kde se psala naše historie. Domů se budete vracet odpočatí a příjemně naladěni na zbytek dní, kdy se budeme potýkat s ošklivým počasím.

Je na čase znovu vytáhnout plavky! Cestovní agentura Český kompas vám s výběrem ráda pomůže.

Profi články
  • 4
    Shares

Leave a comment